1 Yaş Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

1 Yaş ailemizde hepimiz için en büyük heyecan olmuştur. 1 yaşına giren çocuklarımız için veya sevdiklerimizin 1 yaşına giren çocukları için en güzel 1 yaş doğum günü sözleri ve 1 yaş doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık.

Bugün ilk yaşına girmenin mutluluğunu bize yaşattığın için, tatlı tatlı gülümsediğin için, bize mutluluk, neşe getirdiğin için teşekkürler bebeğim.

1 yaşın, mutlu, umutlu, kutlu olsun. Yüce Mevla’m sana hayırlı ve sağlıklı bir ömrü nasip etsin.

Yeter artık emeklemeye, hazır mısın bir yaşına girmeye.

1 Yaşın kutlu olsun, bundan sonraki yaşların daha mutlu olsun. kutlu olsun.

Bak bitanem bugün senin 1.yaş doğum günün. Doğum günün kutlu olsun. Allah’ım ömrünü hayırlı eylesin.

Sen doğacaksın diye hepimiz kapıda heyecanla bekledik. Seni kucağımıza almak için birbirimizle yarıştık. Senin ilk gülümsemeni yakalamak için elimizde telefon bekledik. Şimdi de bir yaşının kutlamak için bir araya geldik. Mutluluğumuz 1 yaşın kutlu olsun.

Eğer bana mutluluğun resmini yap deselerdi senin resmini yapardım, eğer bana mutluk nedir diye sorsalardı senin ismini söylerdim, eğer bana en çok sevdiğin şarkı hangisi deselerdi bebeğim derdim. Seni çok seviyorum kuzum. Bebeğim. doğum günün kutlu olsun.

Bak bitanem bugün senin 1.yaş doğum günün. Doğum günün kutlu olsun. Allah’ım ömrünü hayırlı eylesin.

1 yaşa selam, emekleye devam.

Sağlıklı, mutlu, hayırlı bir ömür dilerim. 1.Yaş günün kutlu olsun miniğim.

Sen doğuşunla evimiz neşe buldu, gönlümüze huzur doldu. İyi ki doğdun bebeğim, 1 yaşın kutlu olsun.

Sen doğduğunda seni zorla ağlatmışlardı. İnşallah hayatın boyunca bir daha ağlamazsın minik serçem. İyi ki doğdun bebeğim.

Evimizin ilkbahar güneşi bir yaşın kutlu olsun.

Teyzesinin birtanesi, bu ilk yaşında sana mutlulukların en güzelini dilerim. O minik yüzünde gülücükler hiç eksik olmasın. İnşallah hayatın boyunca hep gülersin. Doğum günün kutlu olsun.

Bebeğim bugün 1 yaşına girdi. Rabbim daha nice mutlu doğum günleri kutlamayı nasip etsin.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesi dileğiyle… Doğum gününü kutlarım.

1 Yaş Doğum Günü Sözleri

Emeklemeyi bırak yürümeye başla, hadi üfle mumları 1 yaşına merhaba de.

Dünya güneşsiz olur mu? Gece ay olmadan durur mu? Bizde dünya tatlısı evladımız olmadan yaşaya bilir miyiz hiç. Canım evladım 1 yaşın kutlu olsun.

Öyle güzel gülüyorsun ki, tamam diyorum yeter bu kadar yaşadığım. Seni çok seviyorum bebeğim.

Sen doğduğunda bizlerin içini neşe kaplamıştı. Şimdi sen büyüdükçe bizler seninle mutlu oluyor, seni görmediğimiz zaman senin hayalinle yaşıyoruz. Tombişim bir yaşın hayırlı olsun.

Bir yaşın kutlu olsun. Bundan sonra geçireceğin her yaşın bir önceki yaşından daha güzel olsun. Ömrün sağlıklı ve hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeter artık emeklemeye, hazır ol artık yürümeye. Bir yaşın kutlu olsun.

Seni bize Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun, benim biriciğimin yeni yaşı sağlıklı ve mutlu olsun.

Allah’ım daha dün doğduğunda miniciktin, büyüdün emeklemeye, hatta paytak paytak yürümeye başladın. Artık bir yaşına da girdin. Minnoşum bir yaşın kutlu olsun.

Benim ufacık kınalı kuzum bugün 1 yaşına adım attı. Sana ilk yaşında mutlu, sağlıklı bir yaş diliyorum yavrum.

Sen benim hiç büyümeyen minik yavrumsun, sen benim ömrüme ömür katan canımsın. Canımın içi kuzucuğum doğum günün kutlu olsun.

Aşkımızın meyvesi, yaşama sebebimiz, gelecekteki umudumuz canım oğlumuzun/kızımızın 1 yaşını kutlamak için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Paytak ördeğim 1 yaşın kutlu olsun. Dileğim mutlu ve huzurlu bir ömrün olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en şeker, en tatlı çocuğu doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara inşallah.

Hayatımdaki sönmeyen güneş, ayım, yıldızım seni çok seviyorum. 1. Yaşın kutlu olsun kınalı kuzum.

Süpürgeli cadı dünyaya gelişinin 1. Yılı kutlu olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Sen doğacaksın diye hepimiz kapıda heyecanla bekledik. Seni kucağımıza almak için birbirimizle yarıştık. Senin ilk gülümsemeni yakalamak için elimizde telefon bekledik. Şimdi de bir yaşının kutlamak için bir araya geldik. Mutluluğumuz 1 yaşın kutlu olsun.

Bak sana doğum günü mesajı gönderiyorum diye bana teşekkür edemiyor olabilirsin ama o güzel gülümsemenle teşekkür edebilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

1 Yaş doğum günü mesajlarımızın sonuna geldik. Sizlerde bildiğiniz en güzel 1 yaş doğum günü sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir