10 Kasım Resimli Anma Mesajları ve Atatürk’ü Anma Kartları

10 Kasım Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılış yıldönümü. Ulu önderimizi ne kadar özlesekte belki 10 Kasım’lar da daha iyi hatırlıyoruz. Bizler de bu kutsal günde. ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü 10 Kasım Resimli anma mesajları ve 10 Kasım Atamızı anma kartlarını sizler için hazırladık. Sayfamızdan istediğiniz 10 kasım resimlerini seçerek Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü anma resimlerini ve kartlarını paylaşabilirsiniz.

10 Kasım Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygı ve Minnetle Anıyoruz.

Saygı ve özlemle Atam. Bıraktığın mirasları yaşatıyoruz.

İyi ki varsın Atam. Senin hedefinde yürüyorum.

Ölüm yıldönümünde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum.

İyi ki varsın Atam. İzinde yürüyoruz.

Çok özledik Atam. Hedefinde yürüyor ve gösterdiğin hedefe ilerliyoruz. Saygı ve minnetle.

Özlem ve Saygı ile Anıyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü ölüm yıldönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.

Mustafa Kemal; bir millet, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.

82. yıldır gözümüz yaşlı. Türk milleti 82. Kez başın bir kere daha sağ olsun.

Sen rahat uyu Atam. Biz izindeyiz.

10 Kasım, milletimiz için Atatürk’ü anma günü Atatürk sonsuza kadar Milletimizin gönlünde yaşayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yurdumuzun kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha minnet, rahmet ve şükranla anıyorum. Ruhu şad olsun.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Sözler ve Mesajları Resimli

Büyük adamlar, kuşaklarının başındadır. Türk Milleti’nin başındaki büyük ve dahi Atatürk, politika ve savaş alanlarında yılmayan büyük ve yurtsever bir insandı.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde sizler için hazırladığımız Atamızı anma resimli sözler Atayı anma kartlarının sonuna geldik. Sayfamızda beğendiğiniz en güzel Atamız için anma resimlerini sosyal medyanızda paylaşabilir veya sevdiklerinize göndererek Atamızı anma mesajı yayınlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir