10 Nisan Polis günü mesajları ve polis haftası sözleri

Ülkemizin temel koruyucuları çok değerli polislerimiz için hazırladığımız 10 Nisan Polis Günü ile ilgili sözler ve polis haftası mesajları.

Bizi koruyan, Cumhuriyet’in ve ülkemizin temel koruyucuları tüm polislerimizin polis günü kutlu olsun.

Güvenin temel unsuru, ülkemizin temel direği polislerimizin haftası kutlu olsun. Onları bir gün değil her gün hatırlamalıyız.

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inancımız tamdır.

Tüm emniyet mensuplarmızın polis haftası kutlu olsun.hepsine canı gönülden teşekkürler.onlar bizim herşeyimiz.bütün polislerin allah yardımcısı olsun.ayrıca tüm şehitlerimize allah ‘ tan rahmet diliyorum ;şehit anne babalarının ellerinden öpüyorum.bende bır polis eşiyim ;eşimle gurur duyuyorum..

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümünü kutluyor, şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle hizmetlerini sürdüren Türk Polis Teşkilatının bütün mensuplarına başarılar diliyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Böyle bir mesleğin icrasının da elbette bazı zorlukları olmaktadır. Halkın güvenliğini sağlamak ve onları korumak kolay değil, bu açıdan bakınca teşkilatın ne kadar önemli bir görev üstlendiğini görmekteyiz. Halkında, bizimde polislerimize bu zorlu görevde yardımcı olunmasının gerektiği bilincinde olmalıyız.

Tüm emniyet mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyor; görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyor. Görevleri başında olan mesai arkadaşlarıma ve ailelerine sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek Karaman’ın güven ve huzur şehri olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan emniyet teşkilatına teşekkürlerimi sunarım.

Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapan, Türk Polis Teşkilatının 173. yılını bu duygular içinde kutlarken, görevlerinde başarı ve mutluluklar diliyorum. Allah Türk Polisini korusun!

Geçirdiğimiz zor günlerde fedakârca mücadele eden ve vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin daha da çok çalışan Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

Polis Haftası ve Polis Günü nedeniyle bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarını takdir ve sevgiyle selamlar Polis Haftalarını kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Polis kanun adamıdır.Ona her zaman saygı göstermeIi ve itaat etmeIidir. -M.KemaI Atatürk-

Toplum güvenliğinin en temel öğesi polistir.Herkesin polisi kendi vicdanıdır,fakat polis vicdanı olmayanlar karşısındadır. -M.Kemal Atatürk-

Polise saygı, devIete saygıdır.

Polis asker kadar disiplinli,hukukçu kadar hukuk adamı,bir anne kadar şevkatli olmalıdır.

Türk polisi Atatürk ilke ve inkılaplarının yılmaz savunucusudur.

Türk polisi Kanun hakimiyetinin teminatıdır.

Polis oI, polisIe oI, polisIik oIma.

Türk polisi Atasının izinde halkının hizmetindedir.

Türk polisi gücünü yasalardan ve halkından alır.HaIkın huzuru polisin gururudur.

Polis demokratik düzenin kararIı koruyucusudur.

Herkesin polisi kendi vicdanıdır.

Polis iç güvenIiğimizin teminatıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir