15 Temmuz Resimli Sözler ve Mesajlar

Sayfamızda sizler için 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel resimli 15 Temmuz sözleri ve resimli Demokrasi Bayramı mesajlarını hazırladık. Sayfamızdan en güzel kartı seçip 15 Temmuz Demokrasi Bayramını ister sosyal medyada, isterseniz sevdiklerinize yollayarak kutlayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel Resimli 15 Temmuz Sözleri;

Yüce milletimiz tarihte olduğu gibi 4 yıl önce 15 Temmuz akşamı yine hainlere, çetelere, Türkiye Cumhuriyeti’nin düşmanlarına unutamayacakları bir ders vermiştir.

Başkomutan dedi: İnin meydana… Sahip çık Hakka, al bayrağa, aziz vatana. Milyonlar indi meydana, Türkün sesi titretti yeri göğü… razı olsun bu vatan aşkı ile dolana… 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

En büyük zaferimiz hiç düşmemek değil, her düştüğümüzde kalkabilmektir.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim, ezanımızı dindirtmeyelim.

Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyeti’ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz.

15 Temmuz Demokrasi Bayramımız Kutlu Olsun.

Resimli 15 Temmuz sözlerimizin sonuna geldik. Bizlerde Kalbimcity.net ailesi olarak tüm şehitlerimizi rahmetle anar, gazilerimize minnetlerimizi bildiririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir