2. Yaş Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Bebeğinize söyleyebileceğiniz veya yazabileceğiniz yada arkadaşınız, yeğeniniz, tanıdığınız, dostlarınızın bebeği için gönderebileceğiniz en güzel 2. yaş doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık. Sizler de kendi yazdığınız 2. yaş doğum günü sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sen geleceğin en parlağısın. Şu anda yanımızda oldukça parlak görünüyorsun. Hayatın güzellikleri seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun küçük prenses.

İki yıllık sevinç, kahkaha ve gözyaşları için teşekkür ederim. Nice gelecek doğum günlerin olsun. Doğum günün kutlu olsun tatlı kız.

Hayat bir yolculuktur ve seninki daha yeni başlıyor. Her zaman eğlenceli ve oyun olmayacak, ancak bir şampiyon gibi yelken açacaksın. Doğum günün kutlu olsun. sevgili kız / erkek

Havalı çocuklar havalı doğum günlerini hak eder. İşte tüm harika şeylerin iki yaşında bir çocuğa uygun olmasını diliyorum. Doğum günü kutlu olsun minik prensesimizin.

Parlak masum gözlerinle bakıyorsun bana, bana neşe ve umut veriyorsun. Özel günün kutlu olsun.

Sen bir armağansın. Hayatımıza geldiğin için çok mutluyuz. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün senin kadar eğlenceli olsun. Her zaman parlayan bir yıldız olacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Bu özel günde sana sarılmak ve seni öpücüklere boğmak istiyorum. Gelecek günlerin sevinçle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, pırıltı ayak parmakları. Sen her zaman kalbimde bir numara olacaksın.

İki eğlenceli bir yaş. Dağınıklık yapabilirsin ve kimse aklı başında değil. Bugün yapabileceğin en büyük karışıklığı yap. Doğum günün kutlu olsun minik.

İşte bir hayat ipucu: O tatlı gülümsemeyi asla kaybetme. Doğum günün kutlu olsun tatlı yüz.

Bebeğime 2. Yaş Doğum Günü Mesajı

Sevgi, mutluluk ve iyi şanslar dilerim sana, bunların hepsini doğum günün de ve hayatının geri kalanında bol miktarda bulundur. Doğum günün kutlu olsun.

Merhaba müthiş ikililer dünyasına. Gökkuşağı ve tek boynuzlu atlarla dolu bir dünya ve sizin için özel bir yer var

Sana mutlu ve neşeli bir hayat diliyorum, Rabbim seni sağlıklı, uzun ömürlü ve geleceğinde hep aydınlıklarla buluştursun inşallah. Doğum günün kutlu olsun minik kız.

2 yıl önce bir prenses doğdu. Bugün küçük bir kraliçe büyüyor. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Bugün 2 yaşındasın. Bu günlerde bize büyük sevinç, tarif edemeyeceğimiz bir mutluluk getirdin. 2. yaş doğum günün kutlu olsun mutlu çocuğum.

Sen sadece doğum gününü kutladığım en şirin 2 yaşındasın. İyi ki doğdun.

Bu ikinci doğum günü için umarım sevinç her zaman kalbinde ve her şeyden önce büyük gözlerinde kalır. İyi ki doğdun. 2. Yaş doğum günün kutlu olsun.

Çocuk olmak, herhangi bir duyguyu dönüştüren nedenden dolayı tükenmez. Sorunun sonsuzluğuna götüren fikirdir . Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Bugün en parlak mücevher 2 yaşında. Hayat yolunu hep aydınlatsın. İyi ki doğdun minik prenses.

Doğum günün kutlu olsun ve bu mutlu bir gün ve sürprizlerle dolu olsun. Tüm iyi şeyleri hak ediyorsun. Hala çocukken tadını çıkar. Doğum günün kutlu olsun Erkek / Kız

Sevgili kızım, bugün özel gününün tadını çıkar çünkü bu özel gün senin için, çok hızlı büyürken bile sevgili kızımın gülümsemeleri beni bu dünyada mutlu eden tek şeydir. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Doğum günün kutlu olsun küçük prensesim. Sana huzur ve mutluluk diliyorum, gelecekte çok mutlu olman için duamdan, dilimden asla düşmeyeceksin. Hayatta sağlığın neşen bol olsun.

2 yıl önce seni ilk gördüğümde, yuvarlak bir yüzü ve büyük yanaklarıyla, dünyanın en güzel şey olduğunu düşündüm. 2 yıl oldu ve zaman daha hızlı geçecek, ama sen hala dünyadaki en tatlı şey olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım.

İyi ki doğdun. Sen herkesin gururusun ve biz her zaman, her an yanında olacağız. Seni seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

İki yaşında mutlu bir geleceksin canım oğlum. Bize mutluluğun en güzelini veriyorsun, Doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir