29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kısa, Anlamlı, Özlü Sözler ve Mesajlar

Sayfamızda sizler için hazırladığımız en güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili sözler ve Kısa, Anlamlı, Özlü Cumhuriyet bayramı ile ilgili mesajları ve sözleri bulabilirsiniz. Sizler de 29 Ekim ile ilgili ve Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kısa, anlamlı, özlü sözleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel Cumhuriyet bayramı ile ilgili kısa sözler ve 29 ekim Cumhuriyet Bayramı anlamlı mesajlar;

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderiiz Musatafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyet Bayramı Kutlu olsun.

Cumhuriyet demek özgürlük demek. En güzel Cumhuriyeti ülkemizde yaşamak dileğiyle , Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun..

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir… Cumhuriyet bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatük bizlere Cumhuriyeti armağan etti. Cumhuriyet Bayramızmı kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin temel direkleri yüzyıllar boyu aziz milletimizi bir ve beraber kılmaya devam edecektir. Bu düşünceler ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi bu vesile ile rahmetle anıyorum.

Tarihte büyük mücadeleler ve kahramanlıklar sonucunda kazanılan Cumhuriyetimiz, atalarımızın bize bıraktığı en değerli mirastır. Türk milleti, cumhuriyet, demokrasi, milli birlik ve beraberlik değerlerinden aldığı güçle geleceğe daha umutlu bakmaktadır. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Bizlere Cumhuriyeti armağan eden, Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ile bu uğurda canlarını hiçe sayan şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Halk çocuklarının halk tarafından seçilmesini sağlayan Cumhuriyetimizin 97. yılı kutlu olsun.

Cumhuriyet’i ‘en büyük eserim’ diye tanımlayan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, bu aziz vatanın bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde aydınlık yarınlara emin adımlarla ulaşmamız temennisiyle Cumhuriyet Bayramınızı içten dileklerimle kutluyorum.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu vatan uğruna canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.

29 Ekim Kısa ve Uzun Mesajlar

Türk Milleti, Cumhuriyeti sonsuza kadar koruyacak ve yaşatacaktır. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümünü en kalbi duygularımla kutlarım.

Bugün yaşadığımız rahatlığın kaynağı dün tüm zorluklara göğüs gerenlerde saklı. Kolay olmadı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi saygıyla, minnetle anıyorum. Cumhuriyetimizin 97. yılı kutlu olsun.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Cumhuriyet düşünce, beden ve bilim bakımından güçlü koruyucular ister.

Koruyuculardan olmanız dileğiyle. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nız kutlu olsun!

  1. yılımıza sayılı seneler kala tarih destanını baştan yazan tüm gazilerimizi rahmetle anıyorum. CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN…

29 Ekim en büyük bayramımız. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önderimiz Musatafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu Cumhuriyeti saygaıyla ve sevgiyle kutluyoruz.

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir