Abiye İyi Geceler Mesajları

Kardeşten abiye en güzel abiye iyi geceler sözleri ve abiye iyi geceler mesajlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canım abicim. Bu gece uykuların en güzelini geçirmen dileğimle. Seni çok seviyorum canım abim.

Huzurlu, mutlu, sağlıklı geceler senin olsun biricik abim. İyi geceler dilerim.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Seni çok seviyorum abi. Mutlu geceler

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta haklılar çünkü benim iyi kalpli bir abim var. İyi geceler canımın içi.

Mutluluğun yanı başında durduğu, üzüntü ve kederin senden uzak olduğu bir gecen olsun abiciğim. Hayırlı, huzurlu, mutlu geceler.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim iyi geceler.

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin. İyi geceler canım abim.

Sadece abim değil, arkadaşım ve sırdaşımsın aynı zamanda. Seni çok seviyorum canım abim. İyi geceler.

İnsanın bir abisi olsun yanında olmasa da olur; çünkü uzaklarda da olsa o her zaman kardeşini sever, düşünür tıpkı şuan bu mesajı okuyan abim gibi. İyi geceler yakışıklı abim.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum. Hayırlı geceler abiciğim.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim. Hayırlı geceler

Nerden çıktı bu iyi geceler mesajı deme sırf seni çok sevdiğim için gönderiyorum. İyi geceler canım abiciğim. Unutmadan hatırlatayım yarın bana para gönderecektin.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan. İyi geceler güzel abim.

Yatarken üstünü iyi kapat, sabah kalkınca neşe ile bir şarkı patlat, mutluluk ile güne başla kahkaha ile kapat.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar. İyi geceler yakışıklı prens

Sen bizleri bırakıp gittiğin zaman sana çok kızmıştım abim bizi sevmiyor baksana bizi bırakıp gitti demiştim anneme. Annemde abi hiçbir zaman kardeşini bırakmaz ama gitmek zorunda olduğu durumlar olur demişti. Annem çok haklıymış abim beni hiçbir zaman unutmadı, ne kadar aramızda mesafe olsa da beni hep hatırladı. Teşekkürler canım abim seni çok seviyorum. İyi geceler.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim. İyi geceler canım abimcim.

Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum. İyi geceler yakışıklı abicim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir