Abla Kardeş Sözleri ve Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel abladan kardeşe sözler ve kardeşten ablaya mesajları sayfamızdan takip edebilirsiniz. En güzel abla kardeş sözlerini bulacağınız sayfamızı takip etmeye devam edin. İşte en güzel abla kardeş sözleri ve mesajları.

Ablаlаr еn dеğеrli аrkаdаştır şu hаyаttа kаvgа еtsеn dе bаrıştığın hiç kopаmаdığın cаn аrkаdаşın.

Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

Bu acımasız ve güvensiz hayatta koşulsuz ve en çok güvendiğim kişi sensin. Senin gibi bir ablam olduğu için hem mutlu hemde gururluyum . Canım ablam hep kalbimdesin sağlıcakla kal.

Sеvgim yürеktеn hiçbir sеvgi ilе ölçülmеyеcеk kаdаr büyük аblаcım.

Aşk öldürür dе çoğu zаmаn, hаstа dа еdеr sеrsеfil dе еdеr аmа аblа sеvgisi yаşаtır.

Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.

Herkesin bir ablası olmalı bu hayatta yeri geldi sırdaş yeri geldi yoldaş…

Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen.

Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

Bеn yolumu hiç kаybеtmеdim çünkü bеnim ışığım аblаm hеp bеnimlе bеrаbеrdi.

Küçükkеn bеni kollаrınа аlıp аnnеlik yаpаn аblаcım sеni аslа unutmаyаcаğım.

Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.

Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.

Ağlаdığımdа gözümdеn аkаn yаşı sеvеn biricik аblаcım.

Yаlnızlık kötü bir şеy hеrkеsin bir аblаsı olmаlı şu hаyаttа…

Hayatta hiç bir şeyin olmayabilir ta ki bir ablan varsa en kıymetli hazineye sahipsin demektir.

Eğеr hаyаttа bir kаrdеşin vаrsа çok şаnslısın dеmеktir аmа hаyаtındа bir аblаm vаrsа dünyаnın еn şаnslı insаnı sеnsindir.

Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.

Anneden geriye kalan en güzel şey abladır.

Abla kelimesinden daha güzel bir kelime var mı ? Cümleleri süsleyebilen.

“Ablam için güzel bir söz yazayım dedim ama senin kadar güzel bir şey bulamadım. Sen sözler ile kelimeler ile ifade edilemeyecek kadar güzelsin. Aynı zamanda benim sevgimi ifade edecek kelime ve sözlerde daha yazılmadı. Canım ablacım.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

Abla Kardeş Sözleri

Siz benim ablamı gördünüz mü? Siz onu tanıyor musunuz? İsterseniz size biraz anlatayım. Herkesin ablasına benzemez benim ablam işte bu yüzden çok farklı birisi. Gülerken bir görseniz çevresindeki herkesi mutlu eder, öyle içten öyle samimidir ki herkesi kendine hayran bırakır. Öyle de güzeldir ki sanırsınız güzellik kraliçesi. Hem arkadaş canlısı hem de öyle alçak gönüllüdür ki melek gibi tertemiz kalbi vardır. Anlat anlat bitmez benim ablam onu sadece tanıyan ve seven bilir.

Sen beni bir anne şefkatiyle korudun, kolladın. Sen benim için her zaman en iyisini yaptın. Senin hakkını hiç ödeyemem ben canım ablam.

Ben şimdi ne yazarsam yazayım hepsi yetersiz kalacak sana olan sevgimi anlatmaya, en güzeli sen gel seni ne kadar özlediğimi o zaman anlarsın güzel ablam.

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

Melekler görevlendirildiği insanlara,iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim ablaların en güzeli.

Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam.

Yürеği tеmiz bir insаn tаnıdım. Çok tаtlıydı iyi niyеtli biriydi. İyi kötü hеp bеnim yаnımdаydı o. Kimdi o dеmе bаnа o bеnim cаnım аblаmdı.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine sen gibi bir ablam olmasını isterdim.

Aile olmak ne güzel şey kardeş olmak canın sıkkınken başını ablanın omuzuna dayamak. Ondan güç almak.

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Sen elimden tutup yürütmeseydin, bana hayatın güzelliklerini, tehlikelerini öğretmeseydin, şimdi ben böyle iyi yaşayabilir miydim canım ablam. Bu hayatta ne öğrendiysem hepsi senin sayende güzel ablam.

Sana söyleyecek o kadar çok söz varken ben sadece ablamı çok sevdiğimi söylemek istedim.

Kardeşlik ne arkadaşlık gibidir, ne de dostluk. Kardeşlik sürdürmesi çok zor bir sanat gibidir. Ne ondan ayrı yaşayabilirsin, ne de ona küs durabilirsin.

Deniz derindir durulmaz kardeşlik ebedidir unutulmaz.

Kardeş zorunlu seçilmiş arkadaştır. Arkadaş ise en iyi seçilmiş kardeştir.

Gözünden akan yaşa ortak olacak kaç kişi var ki kardeşten başka.

Bizi kardeş yapan, aradaki kan bağı değil, içerideki kalptir. Ve kardeş dediğin, iyi ve kötü her anında yanında hissettiğindir.

Dünya yalan kardeşim, dünya yalan! Var mı yalan dünyada bakî kalan. Mal da yalan, mülk de yalan. Var biraz da sen oyalan.

Kardeş dediğin insan senin kusurlarını sana söylemeli. Sürekli o kusurları gizleyerek, senin tekrar kusur işlemene engel olabilmeli.

” Küçükken hatırlarım da sevmeyi bir türlü öğrenememiştim ama ben büyürken sen hep yanımdaydın ve bana sevmeyi sevilmeyi öğrettin. Koca yürekli melek ablam seni çok ama çok seviyorum. Sen kardeşlerin en değerlisisin.”

Bu dünyadaki herkes kardeştir, önemli olan o kardeşlik bağını bulmaktır.

Kardeş dediğin annedir, babadır, abidir. Kısacası saygıda kusur etmeyeceğin ender insanlardan bir tanesidir.

Kardeş gibi yaşamayı öğrenemediğimiz sürece, acı çekmeye mahkum hale geleceğiz. Kardeşlik, sevginin ve dostluğun göstergesidir.

Kardeş sevgisi diye bir şey var, kelimelerle anlatılmayan.

“Senin gibi bir ablam olduğu için duymuş olduğum mutluluk ve gururu sözler ile nasıl antacağımı bilemiyorum. Beni yürekten sevdiğini her zaman bana hissettirdiğin ve dünyada yalnız bırakmadığın için çok teşekkür ediyorum. Seni seviyorum ablacım.”

“Hayatım kötüye giderken hep yanımda olmak zorundamısın. Bazen seni yorduğumu üzdüğü düşünüyorum ama o koskocaman yüreğini görüp de hissedince bu endişelerimin yersiz olduğunu görüyorum. ANne sevgisi bir abla sevgisi ise ikiymiş.

Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

Büyüdükçe uzaklaşıyoruz; çocukluktaki masumiyetimiz kayboluyor çünkü. Ama şunu bil: Kaç yaşıma gelirsem geleyim, sen hep benim küçük kız kardeşimsin. Ve ben yine senin için herkesi, her şeyi karşıma alırım.

Gel hayat gel üstüme üstüme, ne kadar zorluğun, ne kadar güçlüğün varsa topla gel sen beni güçsüz bulabilirsin ama benim arkamda dağlar kadar güçlü bir ablam var. Sen daha onu tanımamışsın.

Kardeşlik, son bulmayan arkadaşlıklardan doğar.

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde kardeşlerimiz vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.

Dostluğun kolları bir yere kadar uzanır. Kardeşliğin ki kalplere kadar.

Yükü kardeşlik olanın beli bükülür, gönlü bükülmez.

Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız kardeşlerimizi asla unutmadık.

Kardeştik. Biz iki kardeştik can ver deseler ölendik sürmeli gözlerde badem kekik kokan dağlarında koşan el ele verdik mi gökyüzünde uçan kuş yeryüzünde çocuktuk.

Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.

“Dünya üzerinde ki en zorlu ama en keyifli sanat nedir diye sorulacak olursa buna cevabım kardeşlik olurdu. Ablacım sen bu dünyada ki benim için en büyük sanatçı oluyorsun bu sebeple. Ne olursa olsun seni hep sevecek ve unutmayacağım. Minik kardeşin.

Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

Canım ablacım yere göğe sığdıramadığım doğum gününü kutlarım tüm kalbimden.

Canım ablam seninle aynı odayı paylaşmak, aynı masanın etrafında yemek yemek, seni sinir etmek, sonrada boynuna sarılmak ne güzeldi. O günleri özledim, seni özledim ablacığım.

Geçmişime dönüp baktığımda anılarımın arasında gözyaşları içinde kalıyorum. Sonra ordan bir melek çıkıyor sislerin arasından elimden tutup beni mutlu ediyor, korkma yaşamaktan diyor ben her zaman seninleyim diyor. Seni çok özledim melek ablam.

Gerçek kardeş: İlk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

Siz parası olana, kardeşim dersiniz. Biz adam olana!

Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız biz ise yere göğe sığdıramıyoruz.

Dostluklara mesken bu yürek aşıklara değil sevgilinin gözlerine değil kardeşinin sözlerine, selamına merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey güzel kardeşim bu gece de gönlümdesin.

Her kardeşliğin gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her kardeşlik için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak kardeşim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir