Ablaya İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz ablanıza gönderebileceğiniz en güzel ablaya iyi geceler sözleri ve ablaya iyi geceler mesajları. Sizler de yorum kısmından ablanıza gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler mesajlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canım ablam en güzel uykular en tatlı rüyalar seninle olsun. İyi ki benim benim ablamsın seni çok seviyorum.

Ablaların bitanesi, uyku vakti geldi ve çattı. Ablam olduğun için hayattaki en mutlu insanım. Tatlı uykular ablacığım.

Dostum oldun, arkadaşım, sırdaşım oldun. Canım ablam benim. En güzel uykular, en tatlı rüyalar senin olsun. İyi geceler canım.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler ablam.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın. Hayırlı geceler ablacığım.

Gözlerini kapattığında aklına ilk gelen şeyin, gözlerini hayırlısıyla açtığında gerçekleşmesi dileğiyle… İyi geceler güzel ablam.

Ablaya süslü püslü sözlere ne gerek var, iyilik meleği bir ablaya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur. İyi geceler yüreği güzel ablam.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler Melek ablam.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. İyi ki varsın ablacığım iyi geceler.

Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Allah rahatlık versin ablam.

Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin. İyi geceler Meleğim.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. İyi ki varsın ablacığım iyi geceler.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın. İyi geceler cefakar ablam.

Ablaların birtanesi en tatlı uykular, en güzel rüyalar senin olsun. İyi geceler.

Canım ablacığım sen her zaman bana yoldaş oldun. İyi ki varsın, iyi ki ablamsın. Tatlı uykular canım ablam.

İyi geceler ablacığım. Arkadaşım, canım, yoldaşımsın. Seni çok seviyorum.

Herşey seninle güzel canım ablam. Beni tek anlayan, beni tek düşünen varlığım, herşeyim. Tatlı uykular senin olsun ablacığım.

En güzel uykular senin olsun ablacığım. İyi geceler.

Gökteki yıldızlar yolunu aydınlatsın, güneş her zaman yoldaşın olsun canım ablam. Güzel uykular senin olsun.

En tatlı rüyalar, en güzel uykular senin olsun. İyi geceler ablam.

Ablaların herşeyi, birtanesi, canözü. Tatlı uykular seninle olması dileğimle gecen güzel olsun.

Hayırlı geceler de, en güzel rüyalar da uyuman dileğiyle. Seni çok seviyorum canım ablam.

Tatlı uykular ablacığım. Her zaman yanın da olan, her zaman destekçin olan canın kardeşin. İyi geceler.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir