Amcaya Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

Amcanıza gönderebileceğiniz en güzel amcaya babalar günü mesajı ve amcaya babalar günü sözlerini sizler için hazırladık. Sizler de bildiğiniz en güzel amcaya babalar günü mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız birbirinden güzel amcaya babalar günü mesajları ve amcaya babalar günü sözleri;

Seni çok özledik amcam, aramızda yollar olsa da sen her zaman bizim kalbimizdesin. İlk babalar günün kutlu olsun amcam.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle babalar günün kutlu olsun amca.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın babalar günün kutlu olsun.

Canım amcam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Sen adamın dibi değil kareköküsün, sen adamın zirvesisin. Babalar günün kutlu olsun amcam.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; amcam derdim canım amcam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Rabbim sana ömür boyu mutluluk ve huzur versin. Güzel amcamın babalar günü kutlu olsun.

Hayatımın her döneminde izi olan, en zor zamanlarımda her zaman yanımda duran, koca yürekli, güzel insan canım amcam babalar günün kutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar gününü kutluyorum amcam.

Amcama Babalar Günü Mesajı

Babamdan sonra bana en çok el uzatan ve yardım eden yakışıklı amcamın babalar günü kutlu olsun.

Bana destek oldun, moral verdin, iyi günümde mutluluğumu paylaştın, kötü günlerimde hep yanımda oldun, bana yol gösterdin hayatın zorluklarını öğrettin. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır amcam. İyi ki varsın canım amcam babalar günün kutlu olsun.

Hayat sana her zaman acı yüzünü gösterdi inşallah bundan sonra her zaman mutlu olursun, o güzel kahkahaların yüzünden hiç eksik olmaz. Yakışıklı amcamın babalar günü kutlu olsun.

Amcama güzel bir babalar günü mesajı göndermek için oraya buraya bakıp duruyorum. Sonra kendime ne arıyorum ben ki dedim ben ona onu çok sevdiğimi söylesem bu ona en güzel mesaj olur dedim. Seni çok seviyorum amcacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı dileğiyle babalar günün kutlu olsun Amca Bey.

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın amcam babalar günün kutlu olsun.

Canım amcam sen benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim amcamsın. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun amcacığım.

Senin gibi değerli bir amcaya sahip olduğumu çevremdeki arkadaşlarımın amcalarını gördükçe daha iyi anlıyorum. Senin gibi bir amcam olduğu için çok şanslıyım. Canım amcam babalar günün kutlu olsun.

Yürekten sevgiler sunarım değerli amcam, babalar günün kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Babalar günün kutlu olsun amcam.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım amcam. Babalar günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir