Anneye doğum günü mesajları ve sözleri

Sizler için derlediğimiz en özel anneye doğum günü mesajları ve sözleri

Canım annem. Senin kokunla büyüdüm, senin sevginle mutlu oldum. Beni yetiştiren en güzel varlığım canım annem doğum günün kutlu olsun.

Bazen bir güneş gibi ısıttın beni, bazen de yıldızlar gibi ışık saçtın önüme. Senin sevgim benim en büyük yoldaşım. Doğum günün kutlu olsun annem.

Nice mutlu huzurlu yaşlara canım annem. İyiki varsın.

Ben seni sırtımda hacca götürmeyi bırak , sırtımda dünyayı dolaştırsam da hakkını ödeyemem benim elleri kınalı anam doğum günün kutlu olsun.anneye doğum günü mesajı

İlk fırtınada sığınacağım en güvenli limanım senin kucağın. Benim dünyadaki en değerli varlığım canım annem seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

İnşallah yaşadığın bu günün daha güzelini yarınlarda da yaşarsın benim cefakâr annem. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllara güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Ben senin ocağından kuş misali uçup gittim ama sen benim kalbimde yatan iyi kalpli meleğimsin. Seni bir gün değil her gün seviyorum annem. Doğum günün kutlu osun.

Bu mesaj dünyanın en iyi kalpli meleğine; doğum günün kutlu olsun canım anneciğim. Nice mutlu mutlu yıllara.

Kelimelerle sana olan sevgimi anlatmak çölde çiçek yetiştirmek kadar zor, ben seni tarif edemediğim kadar seviyorum Annem. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Benim canım annem doğum gününü en içten dileklerimle kutlar o güzel ellerinden öperim. İyiki doğdun.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun.Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim…

Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara canım annem.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Anne doğum günün kutlu olsun.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anne, doğum günün kutlu olsun…

Bu dünyada en güvenilir yer senin kucaklarındır. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem

Bu dünyada beni benden daha çok seven birinin olduğunu bilmek çok güzel. İyi ki varsın canım annem, bende seni çok seviyorum. Nice mutlu yaşlara.

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

Gücüm olsa keşke; Seni dünyanın en güzel bulutlarında yatırsam. Dünyada hiç gidilmemiş, hiç görülmemiş yeşilliklerden, hiç koklanmamış, renklerini ve kokularını sadece sana verecek mucize çiçekler koysam kucağına. Baktığın her yeri hep masmavi denizler, ormanlar, çiçekler, kelebekler, bülbüller ile donatabilsem. Yapabilsem keşke. Ama sen zaten hissedersin yavrunun senin için istediklerini. Sen verdin bana, sen öğrettin böylesi sevgiyi. Doğum günün kutlu olsun annem.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Geceleri sabahlara kadar başımda bekleyen annem. Yemeyip yediren annem, karşılık beklemeden seven annem. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir