Anneye İyi Geceler Mesajları

Annenize gönderebileceğiniz en duygu yüklü anneye iyi geceler sözleri ve mesajlarını sitemizde bulabilirsiniz. Yorum kısmından sizler de sitemize destek olabilirsiniz.

En güzel uykular senin olması dileğiyle. Yanaklarından kocaman öpüyorum. İyi Geceler anneciğim.

ilk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım. Tatlı uykular annem.

Sevgi dolusun, merhametlisin, koruyucusun, fedakârsın. En önemlisi iyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum. İyi geceler anneciğim.

Anneciğim sen benim bu dünyadaki en iyi arkadaşım, aslında tek dostumsun. ve sen beni karşılıksız seven yegane varlıksın. İyi uykular annem.

Bütün hayallerim senden geçiyor, senin mutluluğun bütün dualarımın başlığı oluyor. Seni bir an olsun üzgün görmek istemiyorum annem, senin kederin bütün güzellikleri karartıyor. Seni herkesten çok seviyorum. İyi geceler anneciğim tatlı yanaklarından öpüyorum.

Annelerin en güzeli. Sana duygularımı anlatmaya ne bir söz ne bir gülüş ne de bir hediye yeter. Sana olan sevgim kelimelere sığmayacak kadar büyük. Sen benim en değerlim, hayattaki en kıymetlimsin. Yüzün hep gülsün. Seni çok seviyorum. Tatlı uykular.

Güzel rüyalarda hayırlı rüyalarda Seni Görmek için Dua Ediyorum Allaha, seni herşeyden çok seviyorum iyi geceler anneciğim…

Gecelerin sıcak olsun, rüyaların candan olsun Sana iyi geceIer olsun canım annem.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin hayalin gelecekle buluşsun, her şey senin gibi güzel olsun.

Gece uzakta bir çığlık sesi denizden çıkan yosun kokusu gözlerimdeki sana olan özlemim halimde ki gözlerin iyi geceler diliyorum sana rüyalarımda annem.

Mutluluk ve huzur dolu gecelerimin, tatlı rüyalarındaki rüyalarımı tatlandıran tek varlıksın, iyi geceler annem.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana tek bir annem iyi Geceler.

Seni o kadar çok seviyorum ki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler annem.

Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Bir tanem iyi geceler.

Rüyalarda hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek için Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler.

Allah bir kulunu sevdiyse yalvarması için onu sıkıntıyla sınar bunu hatırla, iyi geceler.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler.

Annelerin en güzeli. Sana duygularımı anlatmaya ne bir söz ne bir gülüş ne de bir hediye yeter. Sana olan sevgim kelimelere sığmayacak kadar büyük. Sen benim en değerlim, hayattaki en kıymetlimsin. Yüzün hep gülsün. Seni çok seviyorum. Tatlı uykular.

Bana sevmeyi, umut etmeyi, dertleri def etmeyi, güçlü olmayı ve gerçeklerle yüzleşmeyi öğrettin. Benim annem olmakla kalmayıp bana arkadaş, dost, öğretmen oldun. Sen benim hayattaki en değerli varlığım en kuvvetli dayanağımsın. İyi ki varsın. İyi geceler anneciğim.

  1. Canim Annem Meleğim Cennet kokulum tek varligim nefesim benim herseyim iyiki benim Annemsin Allahim hep kotuliklerden pis gozlerden saklasin ayaginiza taš degmesin EnsAllah Biričik kizin Şagüliñ sizi cok seviyor Anne Annem Dunyayi kučakla deseler tek sana sarilarim Annem Dunyamsin sen

  2. İyi geceler canım annem. Yakın zaman kavuşacağız inşallah. Tatlı uykular. Melekler sizi korusun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir