Anneye Ramazan Bayramı Mesajları ve Sözleri

Bu bayram belkide annemizden uzak kutlayacağımız bir bayram olacak. Annemize doya doya sarılıp bayramını kutlayamasakta ona en güzel bayram mesajları atarak sevindirebiliriz. Bizde sizler için en güzel anneye ramazan bayramı mesajları ve anneye ramazan bayramı sözlerini hazırladık.

Canım anneciğim ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bu bayram ayrı olsakta gönüllerimiz bir, seni çok seviyorum canım annem.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem bağlanamam. Bayramın kutlu olsun canım annem.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem bayramın kutlu olsun. Seni çok ama çok seviyorum.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice bayramlar nasip etsin beraberce.

Biricik anneciğim, uzaklarda olsakta her zaman kalplerimiz bir. Seni hep içimde yaşıyorum. Ramazan bayramın kutlu olsun canım annem.

Beni büyüten, ayakta dimdik durmamı sağlayan canım annem. Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor, ellerinden öpüyorum. Seni çok seviyorum.

Nice güzel mutlu, sağlıklı, huzurlu ramazanlarımız olsun canım annem. Ramazan bayramımız mübarek olsun.

İyi ki benim annemsin, iyi ki bende seni evladınım. Ramazan bayramını kutlar, ellerinden öperim annem.

Karşılıksız sevginin fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim bayramın kutlu olsun güzel annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece anne derdim. Canım annem iyi ki varsın seni çok seviyorum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel bayramlara benim melek annem.

Anneye Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki varsın bayramın kutlu olsun canım annem.

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem bayramın kutlu olsun.

Benim canımdan çok sevdiğim biricik annem. Ramazan bayramın kutlu olsun. Uzakta olsakta, seni içimde yaşıyorum. Gelecek ramazan bayramlarını birlikte geçirmek dileğiyle.

Herşeyim, canım, biricik annem. Ramazan bayramın kutlu olsun. Sensizlik zor olsada gelecek ramazanları birlikte kutlayacağımıza inanıyorum.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın ne kadar çok sevdiğimi anlardın canım anneciğim bayramın kutlu olsun. İyi ki varsın.

Sen varken ben yoktum sen açken ben toktum şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem bayramın kutlu olsun.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Bayramın Kutlu olsun sevgili annem.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Bayramın kutlu olsun.

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem. Bayramın kutlu olsun.

Güzel anneciğim bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Bayramın kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Bayramın kutlu olsun canım annem.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Ah o tatlı gülüşüne sevecen gözlerine şefkatli yüreğine hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Kurban bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Hayırlı ramazanlar anneciğim. Seni çok özlediğimi belirterek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor, ellerinden öpüyorum.

Canım anneciğim en güzel ramazanlar bizlerin olsun, rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Ramazan bayramımız mübarek olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir