Arkadaşa Yeni Yıl, Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

Yeni yıla girerken arkadaşınıza gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl mesajlarını sizler için sayfamızda hazırladık. 2020 yılını iyisiyle kötüsüyle bitirirken, 2021 yılı için arkadaşınıza ve dostunuza gönderebileceğiniz en anlamlı yılbaşı ve yeni yıl mesajlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yeni yılda tüm güzelliklerin bizlerle olması dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun dostum.

Yeni yılın bize yeni güzellikler sunması dileğiyle. Yeni yılımız kutlu olsun arkadaşım.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Musmutlu Seneler!

2017’ya elveda, 2018’ye Merhaba!! Hoş geldin Yeni Yıl…

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2021no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. Güzel bir yıl dilerim……

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler!

Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі Yıllar.

Mutlu senelerimiz olsun canım arkadaşım. 2021 bize en iyi güzellikleri getirmesi dileğiyle. Mutlu yıllar.

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Arkadaşıma Yeni Yıl Mesajı

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Seneler!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2021 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Seneler!!

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Mutlu Yıllar.

2021 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Güzel bir yıl dilerim……

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..

Acısıyla, tatlısıyla, іyіsіyle kötüsüyle bіr yıl daha geçti. Hoş geldin yenі yıl. Güzel bir yıl dilerim… dostum!

Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2021 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah”a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Mutlu Yıllar.

Sizlerde bildiğiniz arkadaşınıza gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl mesajlarını ve yılbaşı sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilir ve sayfamıza destek olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir