Askere Günaydın Mesajları

Belki yolunu beklemek çok zor da olsa, döndüğün de tüm mutlulukların yaşandığı askerinize en güzel günaydın sözleri ve günaydın mesajları.

Sen çok uzakta olsan da bu kalp hep seni yaşıyor. Ömrüm, mutluluğum, herşeyim. Günün güzel geçmesi ve kalbinde, yüreğinde benimle olman dileğimle. Günaydın.

Ömrüme anlam katan, beni ben yapan canım sevgilim. Şafak azaldıkça seni yaşamaya devam ediyorum. En kısa zaman da kavuşmak dileğiyle. Günaydın askerim.

Dünyanın hiç bir yerinde yoktur ki, senin kadar cesaretli, senin kadar şerefli bir asker. Günaydın askerim.

Sen benim hayatıma girdiğinden beri ilk kez aşkı tanıdım. Ben seni çok seviyorum biriciğim şimdi askersin ve sensizim. Dön artık canım askerim. Günaydın.

Bana hayatı öğreten, uzakta olsa hasretle beklemeyi sevdiren canım aşkım. Benim sevgim sana güç versin, şafaklar bir an önce bitsin. Günün aydın olsun.

Asker arkadaşı ölümüne arkadaştır, ölüm arkadaşı can arkadaşındır. Günaydın arkadaşım.

Asker olmak o kadar gurur ve onur verici bir duygudur ki; Vatanı korumak her gencin elinde olmayan bir anahtardır. Günaydın askerim.

Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem. Ama sabah benimle uyan. Günaydın askerim

Geceleri nöbet tutarsın vatan için, sabahları eğitim yaparsın ulus için, ey askerim vatanım benim. Günaydın canım askerim.

Vatan için gidiyorum, senin için döneceğim! Diyen canım aşkım. Vatan için bekliyorum, senin için mutluyum. Günaydın.

Günaydın canım oğlum. Hayalimde hep seni asker olarak düşündüm ve şimdi seninle gurur duyuyorum. Ne mutlu asker anası olmaya.

Günaydın askerim. Bu vatan için, bu ailen için, bizim için askerlik görevindesin. Baban dan daha güzel askerlik yapıyorsun. Günaydın canım oğlum.

Al bayrak dalgalandığı sürece bu vatan dimdik ayakta olacaktır. Sen yanımda olduğun sürece mutluluk bizim olacaktır. Günaydın askerim.

Komandoyuz biz yüce dağlar aşarız, Anne baba terk ederiz vatan için koşarız. Diyen askerim. Vatan için görevini yaparken, senin için burada huzurla bekliyorum. Günaydın aşkım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir