Askere Yeni Yıl Yılbaşı Mesajları ve Sözleri

Askere gönderebileceğiniz en güzel askere yeni yıl mesajları ve askere yılbaşı sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sizler de bildiğiniz en güzel askere yeni yıl mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canım askerim yeni yılın kutlu olsun. Bu yıl ayrı kalsakta önümüzde ki yılların hep birlikte olması dileğiyle. Mutlu yıllar.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle…. en içten sevgilerimle askerim.

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara canım askerim.

Uzaklıklar sevgileri daha çok arttırır. Bu yıl böyle olsada, gelecek yıllar her yıl başı birlikte olmayı nasip etsin. Yeni yılımız kutlu olsun askerim.

Ömrüm, kapının eşiğinde yolunu gözlemekle geçecek diye kederleniyorum ama sonra, nereye gidersen git kalbimi yanında taşıyacağını düşünerek teselli buluyorum. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim.

Her gece rüyalarımda arıyorum seni. Birsin artık bu hasret, uyanıp yanı başımda bulayım sevgilimi. Mutlu yıllarımız olsun canım askerim.

Nerede yaşan varsa, orada umut vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar dilerim. Yeni yılın kutlu olsun askerim.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun askerim.

Biricik aşkım yeni yılımız kutlu olsun.

Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler asker aşkım.

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Her yaşın bir güzelliği vardır. Peki bu yeni yılda hangi güzelliğine aşık olayım bir tanem.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle askerim.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim.

Yeni yılda bütün güzellikler seninle olsun yeni yılın kutlu olsun askerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir