Babaya Ramazan Bayramı Mesajları ve Sözleri

Babanıza gönderebileceğiniz en güzel ramazan bayramı mesajları ve sözlerini sizler için hazırladık. Virüsten dolayı uzakta olan babanıza yollayabileceğiniz mesajları ve vefat etmiş babanıza en derin bayram sözlerini sizler için hazırladık.

Canım babacığım sensiz geçirdiğimiz ilk bayram. Sen her zaman canımda, kalbimdesin. Seni çok seviyorum. Ramazan Bayramın Mübarek olsun.

Sensiz bayram bana bayram değildir, benim bayramım seninle olan bayramdı canım babam.

Sana sarılıp elini öpemeden, kokunu ciğerlerimde hissedemeden bir bayram daha geçiyor babam, yokluğun çok acı, yokluğun çok soğuk.

Canım babacığım, ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım. En güzel bayramlarda bulaşmak dileğiyle.

Sevgili babacımın, virüsten dolayı belki sana gelemiyoruz. Gelecek günlerde daha güzel bir bayram geçirmemiz dileğiyle. Ramazan bayramın kutlu olsun.

Bak bir bayram daha geldi ama yine sen yoksun, herkes gülüp eğlenirken ben sensiz gülemiyorum be güzel babam. Ramazan bayramımız kutlu olsun babacığım.

Huzur, mutluluk, sevgi kapımızdan eksik olmasın. En güzel bayramların en mutlu günlerini yaşamak dileğiyle. Bayramımız kutlu olsun babacığım.

İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Seni çok seviyorum canım babacığım. Nice güzel bayramlarımız olması dileğiyle.

Vefat Etmiş Babaya Ramazan Bayramı Mesajları

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Bayramın mübarek olsun.

Sen benim derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Söyle baba ben şimdi kime gideyim. Bayramın mübarek olsun babam.

Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Bayramın mübarek olsun babacığım.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin. Bayramın mübarek olsun.

Allah’ım biz evlatları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın mübarek olsun babacığım.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam. Bayramını kutlarım babam.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Bu bayramı sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.

Yokluğun çok ağır babam, sensiz bayram bayram olmadı benim için hiçbir zaman. Bayramın kutlu olsun babam.

Birlikte uyansaydık bu bayram sabahına, sen camiden gelsen ben senin yollarını gözleseydim, elini öpüp beni affet canım babam diye boynuna sarılsaydım.

Yine sensiz geçecek bir bayram, elin öpülmeyecek ama babacığım yine her bayramda olduğu gibi mezarın başında sana dualar edilecek.

Bir kız için çok zormuş babasız kalmak, bir kız için babasız kalmak güvendiği koca dağların yok olup gitmesi demekmiş. Bayramın mübarek olsun canım babam.

Kalbimin sızısı canı babam bayramın mübarek olsun.

Herkes baban öldü diyorlar ama bilmiyorlar ki sen benimle yaşıyor benimle konuşuyorsun. Ama elini tutmak boynuna sarılmayı özledim babacığım.

Bayram gelmiş gülemiyorum, yüzüm gülse de babam aklıma geldikçe içim kan ağlıyor. Sensiz bayram olmuyor be babam.

Babam senin yanına geldim uzat eline öpeyim boynuna sarılayım, kokunu ciğerlerimin derinliklerine çekeyim. Seni çok özledim canım babam Bayramın mübarek olsun.

Bak bir bayram daha geldi ama yine sen yoksun, herkes gülüp eğlenirken ben sensiz gülemiyorum be güzel babam.

Bu bayramda yoksun sen babacığım, söyle sensiz ben şimdi nasıl güleyim, nasıl kalkıp mutlu bir bayram yapayım. Özledim seni canım babacığım.

Babasız kalmak çölün ortasında yolunu kaybetmiş nereye gideceğini bilmemek gibiymiş. Gel baba elimden tut beni kurtar bu çölün ortasından.

Babacığım bayramın mübarek olsun. Senin öğrettiklerinle yaşamaya devam edeceğim ve sana söz veriyorum senin gibi iyi birisi olacağım.

Senin yerin bende her zaman kalbim olacak, seni her özlediğimde kalbim sızlayacak canım babam. Bayramın kutlu olsun.

Baba bayramın kutlu olsun elini öpemiyorum ama bak sana mezarının başında dua ediyor kuran okuyorum.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni bana unutturmaya yetecek. Bildiğim bir şey varsa seni hiçbir zaman unutmayacağım babacığım.

Sen benim ay kadar parlak ışığımdın, şimdi ben karanlıklarda kaldım. Sen öldükten sonra yaşamaktan zevk almaz oldum, her an hayalinle yaşar oldum. Seni çok özledim babacığım bayramın mübarek olsun.

Bak baba ben geldim yanına sana söz verdiğim gibi okulumu bitirdim işime başladım. Sen bana güveniyordun ben bu güvenini boşa çıkarmadım. Ama sensiz içimde buruk bir sevgi var. Bayramın mübarek olsun güzel babam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir