Baldıza Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Baldızınıza göndermeniz için hazırladığımız en güzel ve anlamlı baldıza geçmiş olsun mesajları ve baldıza geçmiş olsun sözlerini sayfamızdan okuyabilirsiniz. İstediğiniz mesajı seçerek baldızınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz.

Geçmiş olsun baldız. En kısa zaman da kendini toplaman dileğiyle. Acil şifalar.

Sevgili baldız üşüttüğünü duydum. Hafif üşütme vardı sende ama bu gribal üşütme geçicidir merak etme 🙂 Acil şifalar.

En kısa zamanda ayağa kalkman ve sağlığına kavuşman dileğiyle. Geçmiş olsun baldızım.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun.

Seni hasta eden o mikroba dünyayı dar edeceğim, benim güzel baldızımı nasıl hasta edermiş ona iyi bir ders vereceğim. Geçmiş olsun güzel baldızım.

Biliyorum ki kısa zamanda iyileşip eski sağlığına döneceksin. Rabbime senin için dua ediyorum tez iyileş diye. Geçmiş olsun baldız.

Tatlı cadı hasta olmuş aman aman o hasta olmasın onun yerine ben hasta olurum. Baldız hasta olursa cadılığı kim yapacak. Akşama yanındayız geçmiş olsun.

Yüce Mevla hastalığını bir an önce iyileştirsin, tekrar seni eski sağlığına kavuştursun. Geçmiş olsun baldız.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

Biricik baldan tatlı baldızım hasta olmuş, baldızım hafta sonuna kadar iyileş ben geldiğimde bana hastalık bulaştırma. Geçmiş olsun.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Sana söylemiştim kendine dikkat et hasta olacaksın diye ama beni dinlemedin ve sonunda hasta oldun. Bari şimdi dinle kendine iyi bak, iyi beslen ve biran önce eski sağlığına dön. Geçmiş olsun.

Sevgili baldız galiba sona doğru yaklaşıyorsun ve biz senden kurtuluyoruz 🙂 Şaka şaka. Çok geçmiş olsun. En kısa zaman da eski neşenle aramızda olman dileğiyle.

Geçmiş olsun Baldız, bir an önce iyileşip eski sağlığına kavuşmayı nasip etsin Allah.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşmanı dilerim. Geçmiş olsun Baldız.

Sizler de yazdığınız yada bildiğiniz baldıza komik, anlamlı, esprili sözleri ve mesajları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir