Baldıza Günaydın Mesajları

Baldızınıza yollayabileceğiniz en güzel günaydın sözleri ve mesajlarını sizleri için derleyip hazırladık.

Günaydın baldız. Haydi kalk uyan yoksa bizimle kahvaltıyı kaçıracaksın.

İnsan her zaman doğru sözlü ve cesur yürekli olmalı, sözü özü bir sevdiğine sevdiğini sevmediğine sevmediğini söylemeli tıpkı bu mesajı okuyan baldızım gibi. Günaydın baldız.

Bu gün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun, gözlerinden gülümsemen, yüreğinden mutluluk eksik olmasın. Sen her şeyin en güzeline layıksın. Günaydın baldızım

Benim kız kardeşlerimden daha iyi olan ve beni bir abi gibi sahiplenen baldızım iyi ki varsın ve iyi ki benim baldızımsın. Günaydın.

Bize her zaman destek olan, hep yanımızda olan canım baldızım. Güzel bir gün geçirmen dileğiyle. Günaydın.

En güzel mutluluklar, en mutlu yarınlar senin olması dileğimle. Günün aydın olsun baldızım.

Baldız nazlı bir kelebekmiş, baldız nazlanınca ablası gelecekmiş, ablası gelmezse baldız küsecekmiş. Günaydın baldız, bugün bekliyoruz.

Hayatın boyunca her zaman böyle neşeli ve mutlu ol, en kötü anında bile gülmeyi unutma. İnşallah hep yüzün güler. Günaydın baldızım.

Eniştenin en değerlisi, ablasının minik tatlı kelebeği, yeğeninin biricik dadısı seni çok özledik, bak yeğenin teyze teyze demeye başladı en kısa zamanda bekliyoruz. Günaydın.

Mutlu ve mesut bir geleceğin olsun, gülen yüzünden gülümsemen eksik olmasın. Huzurlu bir gün geçirmen dileğiyle günaydın baldız.

Sen benim kardeşim kadar sevdiğim, her zaman değer verdiğim birisi olacaksın.Yolun bahtın açık olsun. Günaydın Baldızım.

Hayat karşına hep iyiyi, güzeli, doğruyu çıkarsın. Mutluluk her zaman yanı başında dursun, gülmek yüzünden asla eksik olmasın. Seni seviyoruz baldız. Günaydın

Ben öyle iyi, öyle güzel birisini tanıdım ki, onu geç tanıdığıma pişman oldum. Sizde onu tanısanız bana hak vereceksiniz. Kim mi aha da bu mesajı okuyan Baldız… Günaydınlar

Sana önce sağlık, mutluluk ve başarı, sonra aşk, huzur ve mutluluk daha sonra para, çocuk ve mutluluk diliyorum. Hadi baldız başarabilirsin. Günaydın.

Maşallah Allah enerjini hiç bitirmesin, ben seni sosyal medyadan takip edemiyorum sen o kadar yerleri kısa sürede nasıl dolaşıyorsun. Kendine dikkat et. Günaydın baldız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir