Bitlis ile ilgili sözler

Bitlis ilimize ait söylenmiş ve yazılmış en güzel Bitlis ile ilgili sözleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sizler de yorum kısmından bizlerle Bitlis iline ait sözleri paylaşabilirsiniz.

Biz sevdiklerimizi kır çiçekler ucunda değil kurşun yarası gibi kalbimizde saklarız çünkü biz Bitlis’liyiz.

Karanlıkta çaresiz Sokaklarda kimsesiz Biz bu alemde tekiz Sevipte terk etmeyiz Çünkü biz BİTLİSLİYİZ.

Biz Bitlis’liyiz kardaş bizi seveni kalbimizde, Sevmiyeni de yüreğimizde taşırız. Çünkü biz Bitlis’liyiz Şeklimizle yetersiz.

Biz İstanbul’lu değiliz paramız olsun.Biz İzmir’li değiliz manitamız olsun. Biz Ankara’lı değiliz havamız olsu. Biz “Bitlis’liyiz” herkes aklı olsun.

Biz Bitlis’liyiz sevmeyi en iyi biz biliriz. Ama sanmaki gidenin arkasından ağlarız. Gidene yol vermesini daha iyi biliriz.

Biz gönül verdik yüreklere küskün ne dir bilmeyiz çünkü biz Bitlis’liyiz.

Biz Bitlis’liyiz Bizde umudun adı ekmek Sevginin adı namustur. Biz Bitlis’liyiz Kartal gibi yanliz ama aslan gibi güçlüyûz..

Biz herkesten farklıyız çünkü biz Bitlis’liyiz.

Biz Ahmet Kaya gibi güzel söz biliyoruz. Biz Yılmaz Güney kadar delikanlı değiliz. Biz Bitlis’liyiz ya sevmek yada ölmek seni seviyorum aslan ve diyeri kalsın.

Biz Bitlis’liyiz kerdeş. Biz seversek dikeni gül, nefreti kul, ederiz. Ama biz asla refasiz olupda sevdiklerimizi unutmayiz.

Aşk’ta hızlı yolda yavaş. Bitlis’liyiz biz arkadaş.

Biz Bitlisliyiz! Şekli biz Çizer Biz Bozarız Oyunu biz Başlatır, Biz bitiririz İşine gelmiyorsa, Oyun Bitti Güzelim…!

Biz Bitlis’liyiz gururluyuz, şerefliyiz, namusluyuz. Biz Bitlis’liyiz adamın kral’ıyiz biz her yer mertiz delikanlıyiz Bitlis’te adam yetişiyo be adam ne mutlu biz Bitlis’liyiz.

Biz mafya değiliz altımızda bmw olsun. Biz Antalya’lı değiliz yanımızda rus olsun. Biz BİTLİS’LİYİZ bırakın biraz kafamız güzel olsun.

Biz Bitlis’liyiz bizde umudun adı ekmek. Sevginin adı namus. Bizde arkadaşın adı can. Biz kartal gibi yalnız, aslan gibi güçlüyüz. Sizin gibi dostlarında bir ömür boyu dostuyuz.

Biz Bitlis’liyiz Kızım Herkes Sever Biz Ölürüz.

Biz Bitlis çocuğuyuz Yazarız Çizeriz. Gezeriz Ama ÖyLe Dostumuza Zarar Verecek Birşey Yapmayız Dostumuzu Satmayiz. Bitlis’liyiz Bremı Kim oLursa oLsun Kim Bizi DışLarsa DışLasın Biz Bitlis’liyiz Sonuna Kadarda BununLa Gurur Duyarız.

Biz bilmeyiz zenginler gibi güzel elbiseler giymeyi sofrada 5 çeşit yemek olmadan oturmamayi önümüze geleni yer elimize geleni giyer halimize sukrederiz işte biz bu yüzden Bitlis’liyiz.

Biz evden çıkıp bir yere giderken annemiz güle güle demez bize oğlum. Kimseye karışmayın der Çünkü Bitlis’liyiz biz bütün herkezden daha tehlikeliyiz.

Bitlis’in yolları taştan, yar sevdim seni baştan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir