Dayıya – Amcaya Yeni Yıl Mesajları ve Sözleri

Amcanıza veya dayınıza gönderebileceğiniz en güzel yeni yıl mesajları ve yeni yıl sözlerini sizler için hazırladık. Sizler de bildiğiniz amcaya yeni yıl sözleri ve amcaya yeni yıl mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Dayıya Yeni Yıl Mesajları

Canım dayıcığım yeni yılda tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle. Sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir yıl diliyorum.

Dayıların birtanesi 2020 kötü geçsede 2021 yılında en güzel başarılar seni bekliyor. Hayatın hep gönlüne göre olması dileğiyle. 2021 sana şans, mutluluk, huzur getirsin.

Mutlu yıllar canım dayıcığım. Her yeni yıl bir eskisinden güzel olsun. 2021’de sağlık, huzur, sevgi peşini bırakmasın. Mutlu yıllar.

Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım. Sağlıklı, huzurlu, sevgi dolu bir yıl dileklerimle.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Dayıcığım seni çok özledim tez zamanda gel. Gel ki birlikte sokakları şenlendirip, gönüllerimizi eğlendirelim. Mutlu yıllar dayıcığım.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. En kısa zamanda kavuşmak dileğiyle. Mutlu yıllar dayıcığım.

Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız. Yeni yılda gelmişken mutlu yıllar dayıcığım.

Hayalleri dünyaya sığmayan, umutları yarınlardan taşan, mert yürekli, iyi kalpli, delikanlı dayımı çok özledim. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

Dayıcığım belki sen şimdi yanımızda değilsin ama ben biliyorum ki sen her zaman bizimle birliktesin. Bense hep seninle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlayıp gülümsüyorum seni çok özledim yakışıklı dayım. Yeni yılın kutlu olsun dayıcığım.

Dayı kelimesi dört harften oluşan ancak anlamı büyük olan bir kelimedir. Dayı insanın zora girdiği veya canı sıkıldığında yardımına koşan, sorgusuz sualsiz yeğeni için yardım edendir. Hani derler ya bir iş yaptıracağınız zaman dayınız da mı yok diye. İşte bu tabir dayılarının her zaman yardım eden biri olduğu anlamına gelir. 2021 yılında sağlık mutluluk huzur seninle olsun. Mutlu yıllar dayıcığım.

Amcaya Yeni Yıl Mesajları

Canım amcacığım; yeni yılda tüm mutluluklar, başarılar seninle olması dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılda yeni umutlar kapını çalsın. Başarı hiç yakandan düşmesin, yeni yılın kutlu olsun amcacığım.

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2021 sana daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu seneler amca.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler amcacığım.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum canım amcam.

2021 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar canım amcacığım.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun amcacığım.

Sana olan sevgimiz sahildeki kum taneleri kadar çok amcacım. Yeni yılın kutlu olsun amcacığım.

Dünyanın en güzel kalbine sahip insan sen olmalısın. Bize aldığın hediyeler öyle mutlu etti ki. Mutlu yıllar canım amcacığım.

Nerede yaşam varsa, orada ümit vardır. Tüm ümit ve başarılar yeni yılda senin olsun canım amcam.

2021 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar amca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir