Dayıya Babalar Günü Mesajları ve Sözleri

Dayınıza gönderebileceğiniz en güzel dayıya babalar günü mesajları ve dayıya babalar günü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız en güzel babalar günü mesajını seçip dayınıza gönderebilirsiniz.

Çok fazla yaşamadım, çok fazla insan tanımadım ama tanıdığım insanların içinde iyi kalpli, koca yürekli, yakışıklı dayımı tanıdım. Babalar günün kutlu olsun dayım benim.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun, babalar günün kutlu olsun.

Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var. Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım, babalar günün kutlu olsun.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum onun balar gününü kutlamak için gönderiyorum.

Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım.

Hem yakışıklı hem karizmatik dayım babalar günün kutlu olsun.

Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım.

Varın gidin selam söyleyin dayıma, babalar gününü kutluyor seni çok seven yeğenin deyin.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte, görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki varsın dayıcığım günün kutlu olsun.

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı dayısın. İlk babalar günün kutlu olsun dayım.

Dayıma Babalar Günü Mesajı

Bir dayınız olduğunu düşünün. Derdiniz olduğunuzda oturup derdinizi dinleyen, bir sorunun olduğunda işini gücünü bırakıp koşup gelen, güldüğü zaman etrafına neşe saçan yaşam dolu, süper bir insan. İşte bu insan benim dayım. Yakışıklı dayım babalar günün kutlu olsun.

Aramızda mesafeler olsa da sen her zaman kalbimdesin canım dayım. Babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş. Babalar günün kutlu olsun yakışıklı dayım.

Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmen dileğiyle babalar günün kutlu olsun dayıcığım.

Sana söylemek istediklerim 160 harflik bir mesaj ile değil 160 sayfa söz ile anlatılmaz. Yüreği güzel dayım babalar günün kutlu olsun.

Hayat çok kısa dayıcığım. Bu kısa hayatta her zaman mutlu olman ve her zaman gülmen dileğiyle babalar günün kutluyorum dayım.

Canım dayım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın.

Benim dayım sizin dayınıza on çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir. Babalar günün kutlu olsun dayı.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım babalar günün kutlu olsun.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın babalar günü kutlu ve mutlu olsun.

Canım dayım babalar günün kutlu olsun. Rabbim sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli. Babalar günün kutlu olsun dayım.

Belki herkesin bir dayısı vardır ama benim dayım gibi başka bir dayı asla yoktur. Çünkü o her yönüyle mükemmel bir insandır. Çünkü o, çünkü o; nasıl anlatayım ki siz onu anlatmaya kelimeler yetmez.

Sevgi her zaman yüreğinde dursun, mutluluk hep senin olsun senden hiç ayrılmasın, gülmek sana çok yakışıyor her zaman gülmen dileğiyle babalar günün kutlu olsun dayıcığım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir