Dedeye Günaydın Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz, dedenize gönderebileceğiniz en güzel dedeye günaydın sözleri ve dedeye günaydın mesajları.

Günaydın canım dedeciğim. Bugün en büyük güzellikler senin olması dileğiyle.

Hayatıma anlam katan canım dedeciğim. Güneşin doğuşuyla en huzurlu sabahın senin olması dileğimle. Günaydın.

Günaydın canım dedeciğim. Beni benden çok anlayan, her zaman yanımda olan ve örnek aldığım insan. En güzel günler senin olması dileğimle.

Bana her zaman yol gösteren, yeri geldiğin de arkadaşım, yeri geldiğin de dedem olan canım sırdaşım. En güzel günler senin olması dileğiyle.

Günaydın dedeciğim günün bereketli ve huzurlu olsun. Rabbim ömrünü sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde geçirmek nasip etsin.

Benim her zaman yanım da olan, bana mutluluk veren, hayatımın biricik anlamı canım dedem. En güzel günlerin senin olması dileğimle, günaydın.

Seninle birlikte geçirdiğimiz günleri özledim. Senin yanındayken ne kadar çok eğlenmiş ve mutlu olmuştum. Zaman nasıl geçti gitti hiç anlamadım. En kısa zamanda tekrar yanına geleceğim dedeciğim. Günaydın hayırlı sabahlar.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Günaydın canım dedem.

Her zaman sağlık, mutluluk seninle olsun. En güzel günler senin olsun. Günaydın dedeciğim.

Bana verdiğin bilgi ile birikim ile güçlüyüm. İyi ki varsın canım dedem. Günün aydın olsun.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin canım dedem. Günaydın hayırlı sabahlar

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Günün bereketli ve huzurlu olsun biricik dedem.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın sevgili dedem. Seni çok özledim, güne başlarken sana bir günaydın demek geldi içimden.

Hadi bakalım erken kalkın rızık erken dağıtılır derdin ve hepimizi uyandırırdın sonrada görev dağılımı yapar birlikte bir şeyler yapardık. Ne güzel günlerdi o günler canım dedem. Sen bir tanesin. Yüzün hep gülsün dedem günaydın.

En güzel günlerin, en mutlu anların senin olması dileğiyle. Mutlu, huzurlu, güzel günler canım dedem.

Günaydın dedoş günün huzurlu, stressiz ve mutlu geçsin. Kendine iyi bak seni çok özledim.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Günaydın biricik dedem.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengârenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun dedeciğim. Hayırlı sabahlar.

Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Günün hayırlı olsun dedem.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim canım dedem. Günaydın hayırlı sabahlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir