Değişik Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Hiçbir yerde bulamayacağınız en güncel ve en özel değişik geçmiş olsun mesajları ve değişik geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. En güzel değişik geçmiş olsun mesajlarını sayfamızda bulabileceğiniz gibi sizlerde yorum kısmından değişik geçmiş olsun sözlerini bizlerle paylaşarak sayfamıza destek olabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel ve güncel değişik geçmiş olsun sözleri ve değişik geçmiş olsun mesajları.

Biran önce iyileşmen dileğiyle. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Seni dim dik ayakta görmek istiyoruz. Acil Şifalar.

Çabucak iyileşip, eski sağlığına kavuşmanı dilerim. Geçmiş olsun.

Hasta yatağında yatarken sakın ola ki kendini yalnız hissetme. Senin için ne kadar zor bir dönem olursa olsun her zaman yanındayım. Güzel şeyler düşün ve güzel şeyler seni bulsun. Çok geçmiş olsun.

En hızlı şekilde iyileşmen için her gün dua ediyorum. Hızlıca toparlanıp eskisi gibi güçlü durduğun o günlere dön ve tekrar birlikte güzel zamanlar geçirelim. Geçmiş olsun.

Kötü günleri geride bırakıp güzel günleri kucaklayacağın günlere en kısa sürede ulaşmanı diliyorum. Her zaman senin yanındayım. Geçmiş olsun.

En kısa zamanda kazanın izlerini sileceksin ve tekrar güzel, unutulmayacak anılar yaşayacağız seninle. En kısa sürede iyileşip ayağa kalkman dileğiyle.

Tanıdığım en güçlü insansın sen, birkaç mikroba teslim olmayacağını ikimizde biliyoruz. Bir an önce onlara patronun kim olduğunu göster. Sağlıklı günlerini hep birlikte kutlamak dileğiyle. Geçmiş olsun.

Acılarının zamanla küçülüp yok olduğu ve hatırlamak istemeyeceğimzi bir anıya dönüşeceği günlerin bir evvel gelmesini diliyorum. Kendini her zaman daha iyi hissetmen dileğiyle çok geçmiş olsun.

En kötü hastalık yalnızlık ve umutsuzluk diye bilinir. Sen ne yalnızsın ne de umutsuz. Dilediğin her şeyi yapmak için her zaman yanındayım. Tek bir gülümsemen için dünyaları önüne sararım. Bir önce eski günlerine dönmen dileğiyle, geçmiş olsun.

Sevgili dostum, bir süredir aramızda olmayışın bizleri çok üzüyor. Umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun ve yüzündeki neşe ile bizlerinde hayatına renk katarsın.

Kısa zamanda iyileşerek yanımıza dönmeni umut ediyoruz. Kendini toparlaman için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kendini iyi hissetmeye bak ve çabucak iyileş. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun dileklerimi ve üzüntümü iletmek için yazıyorum. Kısa zamanda iyileşmeni dört gözle bekliyorum. Yaşadıkların beni oldukça üzdü. Çok geçmiş olsun.

Hiç kimse benim sana iyi geldiğim kadar gelemez. Acılarını en iyi sarmasını ben bilirim. Kısa zamanda kavuşacağız ve eski haline döneceksin. Seni çok seviyorum. Geçmiş olsun bir tanem.

Allah sana tez zamanda şifalar versin aşkım. Bu günlerde kısa zamanda geçecek ve eskisi gibi beraber olacağız.

Hastalanmanın elbette güzel bir yanı yoktur fakat sağlık sorunları yaşadığınızda tedaviyi hızlandıran en önemli nüans iyi dilekleriyle, içten temennileriyle sağlığınıza bir an önce kavuşmanızı isteyen sevdiklerinizin varlığıdır.

Sağlıkla ilgili sorunlar insan bünyesini ve duygularını herzamankinden daha fazla kırılgan yapar. Sevdiklerinizin varlığına, yanınızda olmasına daha çok ihtiyaç duyarsınız. Onların şevkatli ziyaretleri, zahmet edişleri fiziken ve ruhen yorulmuş benliğiniz için görünmez bir itici güç gibidir. Telefonunuza gelen basit bir “geçmiş olsun” mesajı bile şevkat açlığı hisseden bünyeniz için büyük bir motivasyon yaratır.

Basit bir empati yaptığınızda bunları siz de hissedebiliyorsanız, sağlık sorunu yaşayan sevdiklerinize bir geçmiş olsun mesajını çok görmeyin. Göndereceğiniz mis kokulu bir demet çiçek yanında içten bir geçmiş olsun dileği sevdiklerinizin sandığınızdan çok daha fazla mutlu edecektir.

Hastalıklarda sabret ki sağlığının kıymetini bilesin. Geçmiş olsun, sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.

Mesajların en samimisini, sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum. Kötü günler geride kalsın, geçmiş olsun.

Hastayken bile güleceksin ki iyileşebilesin. Sen hep bizim yanımızda olcaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak. Geçmiş Olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir