Değişik İyi Akşamlar Mesajları

Sayfamızda sizler için hazırladığımız en güzel değişik iyi akşamlar mesajları ve değişik iyi akşamlar sözlerini okuyabilir ve paylaşabilirsiniz. Sizler de bildiğiniz en güzel değişik iyi akşamlar mesajını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Her akşam mutluluğa açılan bir kapıdır. En güzel akşamlar dileğimle.

Huzur ve mutluluğun en daim olduğu güzel bir akşam diliyorum. Hayırlı akşamlar.

Yorgunlukların en güzel atıldığı, mutlu, keyifli bir akşam bizlerin olsun. İyi akşamlar.

Dargınlıkların son bulduğu, hüzünlerin bittiği mutlu bir akşamlar.

Sensiz gecen zamanın anlamı yok sensiz gecen bir ömür yalnızlıktan başka bir şey değil be gülüm beni yalnız bırakma iyi akşamlar gülüm.

Her şey gelip geçiyor da sensizlik geçmiyor be gülüm geceleri ısız ve sensiz düşüncelerim derin umutlarım hayallerim var senle güzel anılarım beni yalnız bırakma gülüm iyi akşamlar.

Her insanın bir hikayesi vardır benim hikayem senin varlığında başlıyor yokluğunda bitiyor işte hem bu kadar derin ve anlamlı hem de bu kadar boş ve anlamsız iyi akşamlar.

Her güzelliğin her güzel günün bir sonu vardır ama bazı günler vardır ki öyle özel anlamlıdır ki işte benim en anlamlı özel günüm iyi ki varsın iyi akşamlar.

Canım varlığınla yüreğime huzur veren mutluluğum hayatıma değer katan yârim mutlu güzel akşamlar.

Gecemi aydınlatan kutup yıldızım seni çok seviyorum mutlu huzurlu akşamlar.

Dostum benim hayatım da o kadar özelsin ki kelimeler ile ifade etmek zor benim bu hayattaki en değer verdiğim derdimi sırımı paylaştığım kıymetli dostum iyi ki varsın iyi akşamlar.

Arkadaşım senin varlığın bana o kadar huzur veriyor ki sen yanımdayken veya yanımda olmasan da geleceğini bildiğim her an beni o kadar rahatlatıyor ki iyi ki varsın değerli arkadaşım mutlu akşamlar.

Susuz kaldığım ısız geceler de yalnızlığın verdiği dert kederle derin düşüncelerimi süsleyen güzel insan iyi ki varsın iyi akşamlar.

Gül dediğin solar, bahar dediğin geçer, ağaç dediğin yaprak döker, insan dediğin derdini döker, ben derdimi sana döktüm dostum. İyi geceler

Gül zamanı geldiğinde geri açar, ağaçların yeni yapraklar çıkar, baharların sonunda ya kış ya da yazdır ama benim derdim sonunda hüzün mü vardır yoksa mutluluk mu vardır bilmem. İyi geceler…

Beni dinleyen değerli bir dostum vardır senin gibi beni yalnız bırakmayan bunu çok iyi bilirim canım arkadaşım iyi ki varsın seni tanımak güzel mutlu huzurlu akşamlar dilerim.

Önemli olan bu gecenin sona ereceğini bilerek sabretmektir. Hayırlı akşamlar, akşamınız güzel geçsin.

Her yeni bir gün yeni başlangıçlara yeni umutlara hayatın getireceği yeni güzel olan ne varsa seni bulması geçirdiğin o mutlu gün gibi güzel gecelerin olsun gülen o yüzün hiç solmasın dostluğumuz baki kalsın mutlu akşamlar dilerim dostum.

Vakit varken güzel olan ne varsa peşinden koşun çünkü bir bakmışsın o güzel vakitler son bulmuş ya gidecek gücün ya da vaktin kalmamıştır dostum ayağına gelen güzel fırsatları değerlendirmen hayatına yeni mutluluklar yeni anlamlar katman dileğiyle güzel akşamların olsun.

Geceleri düşlerimdesin gündüzleri hayalimde artık diyorum gelsen bu soğukluk bitse hayallerim gerçek olsa düşler son bulsa artık gerçekler var olsa bu mesafeler artık son bulsa geceler karanlık değil de gelişinle mutluluğun ışıklar saçsa mutlu akşamlar sevgilim.

Yüreğimde ki kış gelişinle yaz olsa artık mesafeler değildi bir ömür birlikte mutlu olsak sevgilim seni çok seviyorum iyi ki varsın mutluluğum senle geçireceğimiz güzel mutlu akşamlar dilerim ömrüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir