Deprem Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Ülkemizin deprem bölgesi olması sebebiyle birçok depremler ve felaketler yaşanmaktadır. Ülkemizin birliği ve beraberliği ile bu felaketleri en kısa hasarla anlatsakta. Birçok yakınımızı ve yurttaşımızı maalesef depremde kaybettik. Bugün ise maalesef Kahramanmaraş-Gaziantep depremi ile sarsıldık. Hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allahtan rahmet diliyor ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Sayfamızda bizde sevdiklerimize gönderebileceğimiz Deprem Geçmiş Olsun Mesajları hazırladık.
Sayfamızdan dilediğiniz Deprem Geçmiş olsun sözlerini seçerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz. İşte en güzel deprem geçmiş olsun mesajları ve deprem geçmiş olsun sözleri;

Sabah 04.17 ‘de Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi olan ve 7.4 büyüklüğünde meydana gelen, birçok ilimizde hissedilen depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, enkaz altında bulunan vatandaşlarımızın biran önce kurtarılmasını ve can kaybının en az seviyede olmasını temenni ediyorum. Geçmiş olsun Türkiyem!

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7.4 büyüklüğünde meydana gelen,
Malatya, Gaziantep, Batman, Bingöl, Elazığ, Kilis, Diyarbakır, Mardin, Siirt, Şırnak, Van, Muş, Bitlis, Hakkari, Adana, Osmaniye ve Hatay’ı da etkileyen depremde tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, can kaybı yaşanmamasını temenni ediyoruz.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Kahramanmaraş’ta sabaha karşı saat 04.17’de meydana gelen ve çok geniş bir alanda hissedilen 7.4 büyüklüğündeki deprem yüreğimizi yaktı. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Enkaz altındaki vatandaşlarımıza bir an önce sağ salim ulaşılması en büyük temennimiz. Dualarımız deprem bölgesindeki tüm vatandaşlarımız için… Geçmiş olsun Türkiye’m!

Depremde yakınlarını kaybedenlere Allah’tan sabır diliyorum.

Kahramanmaraş ve Gaziantep geçmiş olsun. Gönüllerimiz ve dualarımız sizinle.

Üst üste yaşanan depremlerle sarsılan vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Rabbim beterinden korusun.

Geçmiş olsun güzel ülkemin güzel insanları…

Rabbim bir daha yaşatmaması dileğiyle, geçmiş olsun Kahramanmaraş.

Deprem Geçmiş Olsun Mesajı

Allah’ım deprem bölgesinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza yardımını esirgeme, sen onların destekçisi ol, tekrarını gösterme. Amin!

Allah’ım ülkemizin ve dünyanın hiçbir yerini açlık, susuzluk, deprem ve benzeri afetler ile imtihan etme… Amin.

Dostum deprem haberini aldığımda çok üzüldüm, her zaman yanındayım bunu unutma, geçmiş olsun dileklerimle.

Allah’ım Deprem bölgesinde yaşayan tüm vatandaşlarımıza sen yardım et, tekrarını gösterme.

Kalbimiz sizinle, bir an önce depremlerin son bulması dilekleriyle. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun güzel ülkemin güzel insanları

Herkese geçmiş olsun. Rabbim her türlü felaketten bizleri korusun.

Güzeller güzeli Allah’ım deprem felaketinden bizleri koru.

  1. Depremde hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Geçmiş olsun güzel Ülkem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir