Dini Günaydın Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel dini günaydın sözleri ve dini günaydın mesajları

Yeni günün Size huzur getirmesi dileğiyle, hayırlı sabahlar.

Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz! Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru. Hayırlı günler.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün kompleksizdirler güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın Allahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar. Hayırlı ve mutlu sabahlar.

Günaydın, zifiri karanlık geceyi aydınlık güne çeviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler.

Rabbim her gün olduğu gibi bugünde seni korusun. Günün aydın olsun.

Allah’ın selamı üzerimize olsun, sabahımız nurla dolsun, günümüz aydın olsun. Hayıtlı sabahlar.

Sevgili Müslümanlar gönlünüze göre sabah namazına kalkın ki Allah (c.c.) günahlarınızı azaltsın, hayırlı sabahlar.

Günaha düştüğünde tövbe et, günaha dalıp gitme. Çünkü insan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur. Hayırlı sabahlar.

Uyku küçük ölüm derler, yeni bir güne Bismillah. Bütün güzellikler senin olsun, Günaydın hayırlı günler.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, cumalar dilerim hayırlı.

Bugün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Gönlünüz Allah sevgisiyle dolsun. Allah’ın Rahmeti, bereketi üzerinize olsun. Hayırlı Sabahlar En güzel yarınlar dilerim.

Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

Allah’ım! Her çeşit kötü ahlaktan, kötü amelden, arzulardan ve hastalıklardan kuşkusuz sana sığınırım. Rabbim gününüzü hayırlı eylesin, günaydın.

Güzel bir gün, hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlar.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et Allah için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun.

Yüreğinden geçen ancak dile getirip Rabbimden dileyemediğin tüm istek ve arzularının gerçekleşmesi için bugünün ilk adım olması temennisiyle, hayırlı günler, günaydın.

Ey güzeller güzeli gülüm, fani yaşamın tek gerçeği biricik sevgilim. Ey canımın canı! Dalına konup ötmek isteyen bir bülbülüm ben. Yüzünde gonca gonca gül biten yârim, hayırlı sabahlar.

Günaydın sevgilim. Günün aydın olsun. Seni çok seviyorum. Güne güzel, huzurlu ve Hayırlı başlayıp öyle tamamlaman dileğiyle. Hayırlı sabahlar gönlümün efendisi.

Yüce Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasib etsin hayırlı sabahlar.

Allah’ım bizleri gafletten uyandırsın, bizleri; dinsiz, bayraksız, vatansız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan aldatanın kölesi olur. Hayırlı sabahlar.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim. Günaydın olsun sana da.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Sana yürekten hayırlı sabahlar diliyorum. Günün güzel, ömrün bereketli, cebin parayla dolsun…

Mutluluklara, sevgiyle, huzurla dolu, nice nurlu sabahlara, sabahınız nur gününüz aydın olsun.

Her güzel gün, bir bir umutla başlar… Gün güzel olunca da umutlarda da özel oluyor… Her yeni gün sana umut getirsin… Günaydın

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Mevla’ya sonsuz şükürler olsun. Gününüz aydın olsun.

Yüce Mevla’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Allah’ım hayırlı, huzurlu, sağlık huzurlu bir gün nasip etsin. Hayırlı sabahlar.

Yeni başlayan günümüz kazalardan belalardan uzak olsun. Allah’ım günün akşamına sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde kavuşmak nasip etsin. Günaydınlar olsun.

Bolluk ve bereketin daim olduğu, insanların neşe içerisinde yaşadığı, mutluluğun hanenizden eksilmediği güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle hayırlı sabahlar.

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun, Mevla’m bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah. Hayırlı sabahlar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı sabahlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir