Dini Hayırlı Akşamlar Mesajları

Güzel bir akşamda sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza gönderebileceğiniz en güzel Dini Hayırlı Akşamlar Mesajlarını ve Dini İyi Akşamlar mesajlarını sizler için hazırladık. Sayfamıza katkı vermek için sizlerde bildiğiniz hayırlı akşamlar mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilir ve sayfamıza destek olabilirsiniz. İşte en güzel dini ve hayırlı iyi akşamlar mesajları.

Rabbim en hayırlı akşamları bizlere yaşatması dileğimle. Huzurlu akşamlara.

Hüzün ağır gelir yüreğe, ama en güzel duaları ettirir sahibine. En güzel dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı akşamlar.

Allah’ım! Hastalarımıza şifa, maddi ve manevi dertlerimize deva, ruhlarımıza umut, akıllarımıza ziya nasip eyle. Amin. Hayırlı Akşamlar.

Rabbim! Beni sana çokça şükreden, seni çokça zikreden, senin azabından çekinen, sana hakkıyla itaat eden, sadece senin için eğilen, daima sana yalvarıp yönelen bir kişi eyle! Amin. Hayırlı Akşamlar.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Akşamın hayırlı olsun.

Allah’ım senden seni sevmeyi, seni seven kişiyi sevmeyi, senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim. Allah’ım senin sevgini bana kendimden, ailemden daha sevimli eyle… Amin. Hayırlı Akşamlar.

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi ömrümüzüde hayırlı kılsın. Huzurlu akşamlar.

Allah’ın rahmeti bereketi üzerine olsun. Kalbin Allah ile gecen nurla dolsun. Kıymetli insan Hayırlı Akşamlar Dilerim.

Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin, huzur kapımızdan eksik olmasınç Hayırlı akşamlar dilerim.

Bin damla serilsin yüreğine, Bin mutluluk dolsun gönlüne, Bütün hayallerin gerçek olsun, Duaların kabul olsun bu güzel akşamda. Hayırlı Akşamlar.

Gönlünüz huzurlu olsun, Kalbiniz duayla dolsun, Akşamınız nurlu olsun.

Allah’ın rahmeti bereketi üzerine olsun. Mekânın cennet, yuvan huzurla dolsun, Kalbin Allah ile akşamın nurla dolsun. İyi akşamlar.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, Makamın cennet Hz. Muhammed(sav) komşun olsun, Günlerin neşeyle, gönlün saadetle dolsun. Hayırlı Akşamlar dileklerimle.

Ruhunuzu mutlu, neşeli; zihninizin umutlu olduğu bereketli bir Akşam dilerim.

Umutların yeşerdiği, mutlulukların bizim olduğu, en güzel akşamlar dileğimle. Hayırlı akşamlar.

Gönlü güzel, kendi güzel insan. Allah gönlüne göre versin. Günün güzelliklerle dolu Akşamın Hayırlı Olsun… Hayırlı Akşamlar.

Ya Rabbi! Sana inandık, sana güvendik, sana tevekkül ettik. Bizleri sensiz, sahipsiz, inayetsiz bırakma! Bize lütfettiğin hidayetten sonra kalplerimizi saptırma! Bizi sırât-ı müstakiminden ayırma! Rabbimiz! Bize rahmetinle muamele eyle! Her türlü inkârcı ve münafığa karşı bize yardım et! Bizleri onlar karşısında küçük düşürme! Amin. Hayırlı akşamlar

Allah’ım! Evlatlarımızın kalplerini iman nuru ile aydınlat. Yavrularımıza, hayırlı kısmetler, başarı, huzur, bereket ve sağlık içinde bir ömür lütfeyle! Onları her türlü kötülüklerden ve zararlı alışkanlıklardan muhafaza eyle. Amin Hayırlı Akşamlar.

İYİ AKŞAMLAR Rabbim hepinize çoluk ve çocuğumuza mutlu bir uyku ve sabaha en güzel bir şekilde uyanmak nasip etsin. AMİN.

Geceler uzundur. Onu uyuyarak kısaltma. Gündüzler aydınlıktır, onu günahlarınla karartma. Hayırlı akşamlar.

Bir insanda görülen ameller ve takvadan başka, bir de onun cevher gibi güzel olan gizli amel ve takvası vardır. Bakış gücü olmayanların nazarları, görünen amellerdir. Halbuki biz onlara bakmıyoruz. Biz insanın içine, içindeki sırra bakıyoruz. Hayırlı akşamlara.

İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. Hayırlı akşamlar.

Nerede olursan ol Allah’a karşı gelmekten sakın; yaptığın kötülüğün arkasından bir iyilik yap ki bu onu yok etsin. İnsanlara karşı güzel ahlakın gereğine göre davran. Hayırlı ve Huzurlu akşamlar.

Çaresizlik tuzağına düşme. Her zaman bir umut ışığı olduğunu aklından çıkarma. (Onlar; başlarına bir musibet gelince, “Biz şüphesiz (her şeyimizle) Allah’a aidiz ve şüphesiz O’na döneceğiz” derler. İyi akşamlar.

Para yığmakla yükseleceğini sanma. Duran su fena kokar. Bağışlamaya çalış. Akan suya gök yardım eder. Yağmur yağdırır, sel gönderir, onu kurutmaz. Hayırlı akşamlar.

Her insan hata eder. Hata işleyenlerin en hayırlıları tövbe edenlerdir. Hayırlı akşamlar.

Bencil olma, tebrik etmeyi bil. (Onları gördüğün zaman kalıpları hoşuna gider. Konuşurlarsa sözlerine kulak verirsin. Onlar sanki elbise giydirilmiş kereste gibidirler. Her kuvvetli sesi kendi aleyhlerine sanırlar. Onlar düşmandır, onlardan sakın! Allah onları kahretsin! Huzurlu akşamlar.

Yeter ki yüreğinden gelsin sesler. Allah her duayı kabul eder. İyi akşamlar.

Adalet topaldır, ağır ağır yürür fakat gideceği yere er geç varır. Huzurlu akşamlar.

Küçük bir tebessüm yolluyorum dost selamıyla bir günü daha uğurlarken. Hayırlı akşamlar.

Selam olsun, gözümün görmediği ama yüreğimin hissettiği yüreklere. Hayırlı akşamlar.

Bazen rüyaların gerçek olsun istersin, bazen de yaşadıklarının rüya olsun istersin. İyi akşamlar.

Yüreğinizdeki güzelliklerin ve umudun hiç tükenmemesi dileğiyle. İyi akşamlar.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin size yaklaşmadığı en güzel akşamlar sizlerin olsun.

Huzur her yerde bulunur da, huzur veren bulunmaz. Huzur verenimiz bol olsun. İyi akşamlar.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir