Dini İslami İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel dini, islami iyi geceler mesajları ve sözlerini sizler için hazırladık. En güzel dini ve islami mesajları ve sözleri sitemizde bulabilirsiniz.

Allah’ım! Bizi ve dinimizi koru, öleceğimiz anda bizi imandan mahrum kılma, merhametsizleri bize musallat eyleme! Hayırlı Geceler

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, geceniz hayırlı olsun.

Aklınızdan geçen güzellikler duanız olsun. Duaların kabul geceniz hayırlı olsun. İyi Geceler

Ya Rabbi! Sana inandık, sana güvendik, sana tevekkül ettik. Bizleri sensiz, sahipsiz, inayetsiz bırakma! Bize lütfettiğin hidayetten sonra kalplerimizi saptırma! Bizi sırât-ı müstakiminden ayırma! Amin Hayırlı Geceler

Tüm sevdiklerime hayırlı geceler, geceyi huzur içinde geçirmek, yeni güne hayırla uyanmak dileğiyle iyi geceler.

Kul bittim dediği anda Rabbi yettim der. Dermanı kulda aramamak, ellerimizi hep ona açmak ve dualarda unutulmamak dileğiyle hayırlı geceler dilerim.

Rabbimizin selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun.

Allah’ım Kur’an’ın bereketiyle sıkıntılarımızı kaldır, hastalarımıza Kur’an sayesinde şifa ver. Hayırlı Geceler

Ey Rabbimiz! Bize güç yetiremeyeceğimiz şeyi yükleme. Günahlarımızı affet, bizi bağışla, bize merhamet et. Amin İyi geceler.

Allah’ım bizleri yoklukla, sıkıntıyla, hastalıkla ve sevdiklerimizle imtihan etme. Beni ve sevdiklerimi koru. Sabaha sağ salim uyanmayı nasip eyle. Amin Hayırlı geceler.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve huzurlu geceler dilerim.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun Allah rahatlık versin. İyi geceler.

Allah’ım gelecek olan tüm kötülüklerden sana sığınıyorum. Bizi bağışla, bize merhamet et, sen kadirsin, her şeyin en iyisini bilensin. Amin Hayırlı Geceler.

Dua ile yatmak, rüyada efendimiz görmek, sabah hayır ile uyanmak üzere Allah herkese hayırlı ve huzurlu geceler nasip etsin.

Yüreğin sevinçle dolsun, umudun gerçek olsun, duaların kabul, gecen hayırlı olsun.

Yüce Allah’ım! Bizlere hayırlı işler, helâl ve bereketli kazançlar nasip eyle! Yuvalarımıza, aile ocağımıza mutluluk, huzur ve saadetler ihsan eyle! Bizlere; Allaha ve Peygambere itaat eden, ana ve babasına hürmet eden, insanlığa hizmet eden hayırlı evlatlar ve nesiller bahşeyle Amin. Hayırlı ve huzurlu Geceler.

Kalpler ancak Yüce Mevla’yı anmakla huzur ve saadete erebilir. Dua ve selam ile hayırlı geceler dilerim.

Rabbim dünyada sağlıklı, mutlu, huzurlu ve barış içinde yaşamayı, cennette Peygamber Efendimize komşu olmayı bütün ümmetine nasip eylesin Amin. Hayırlı Geceler

Her şeye kadir olan Yüce Mevla, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı geceler olsun.

Allah’ın selamı, sevgisi, rahmeti, bereketi tüm Müslümanların üzerinize olsun. Hayırlı geceler olsun.

Varlığı ebedi olan merhamet sahibi yüce Allah, kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına vesile olmasını dilerim. Hayırlı geceler.

Aklından geçen tüm güzellikler duan olsun. Duaların kabul, gecen hayırlı olsun.

Rabbim sizi ve sevdiklerinizi gecenin ve gündüzün her türlü şerrinden ve kötülüklerden korusun. Hayırlı geceler.

Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler.

Yüce Mevla’mın bana yar diye nasip ettiği hayatımın anlamı, sahip olduğum her şeyim iyi geceler.

Rabbimiz! Bize rahmetinle muamele eyle. Her türlü inkârcı ve münafığa karşı bize yardım et. Bizleri onlar karşısında küçük düşürme. Günlerimizi güzel, akşamımızı hayırlı eyle Allah’ım.

Allah gecemizi hayırlı kılsın, sabah namazına kalkıp namazlarını kılan, sabahın rızkı ile rızıklananlardan eylesin. Hayırlı geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir