Dokunaklı doğum günü mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel dokunaklı doğum günü mesajları ve dokunaklı doğum günü sözleri.

Sustuğun hiç bir cümleden, konuştuğun kadar pişman olmazsın. Doğum günün kutlu olsun.

Eğer benim içimdeki seni görebilseydin, kendini sevdiğinden daha fazla severdin beni. Nice mutlu yaşlara.

O senin neyin olur dediler. Güldüm. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur. İyi ki doğdun.

Hayatta en acıklı şey, bir insanın problemin kendinden kaynaklandığını görememesidir. Yeni yaşında mutluluk senin olsun.

Dünya güzel olsaydı doğarken ağlamazdık. Yaşarken temiz kalsaydık, ölünce yıkanmazdık. Nice yaşlara 🙂

Kırıldığını belli etmeyen insanları üzmeyin. Çünkü onlar sizi kaybetmemek için susarlar, aptal oldukları için değil. Nice mutlu güzel yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Anlatılır, hatta ağlanır da. Ama gülünmez bir daha eskisi gibi. Ama sen yeni yaşınla beraber hep gül olurmu? Nice mutlu yaşlara.

Her geçen gün biraz daha yaşlanıyorsun. Ama üzülme çok tatlı bir ihtiyarsın. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, beni karşılıksız sevdiğin için… Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun…

İyi ki varsın sözü ne çok anlam saklar içersinde. Herkese yakışmaz, yakışanda da pek bir şık durur. İyi ki varsın en yakışanından. İyi ki doğdun, seni çok seviyorum…

Gün içinde birçok farklı doğum günü mesajı alacağını bilsem de en güzeli bu olacaktır. İçine katıksız sevgimi koydum çünkü.

Sen benim yanımda olduğun sürece her gün benim için doğum günün olacak. Seninle yaşayacağım her günü doğum günün gibi kutlayacağım.

Bulutların üstüne çıkarak her yeri aydınlatan o kutlu gün senin doğduğun gündür benim için. Seninle parladı yıldızlar ve seninle yeşerdi ağaçlar. Nice yeni ve mutlu dolu yaşlara bir tanem.

Hayatımı bir ışık gibi aydınlık yapan kişinin doğduğu gündür benim varlık sebebim. Paylaşmak ve hatırlanmak için en ideal insanın doğum günü şenlik olsun herkes için.

Kelimelere sığması mümkün olmayan duygularla seviyorum senin gibi bir güzeli. Doğum gününü kutlayıp unutulmayan anı saklamak isterim.

En zor anlarında ve en zor günlerinde seninle birlikte olmak istiyorum. Doğum gününü birlikte kutlamak arzularımın baş tacı.
Her gece yattığımda gözlerinle ışık saçtın bana. Şimdi doğduğun günü kutlarken de hissettim melek kanatlarını.

Süslü sözler yerine sağlıklı bir yaşam diliyorum senin için bu güzel günde. O yaşamın içinde bende eksik olmayayım.

Doğum gününü kutlarken her güzel bekleyişin son bulmasını temenni ederim. Ümitlerin bahar açsın bahçende ve güzel bir tatlılık ile yaşa huzur dolu yılında.

Gülücüklerinin son bulmadığı bir yaş gününe adım attığını hayal ediyorum. Neşe dolu bir yıla daha girdik birlikte.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir