Dokunaklı Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Öncelikle rabbim tüm hastalarımıza şifa vermesi dileğiyle. Bu yazımızda sizler için hasta yakınlarınıza gönderebileceğiniz en güzel dokunaklı geçmiş olsun mesajları ve dokunaklı geçmiş olsun sözlerini içeriyor. Yazımızdaki mesajları alarak sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz.

Geçmiş olsun arkadaşım. Sen her zaman ve her daim güçlü bir insansın.

Acil şifalar arkadaşım. En kısa sürede bu mikroptan kurtulman dileğiyle.

Sadece cisimle değil, kalbimizle de senin yanındayız. Gözlerindeki ışıltının geri dönmesi için dua ediyoruz hep birlikte, yanındayız. Geçmiş olsun.

Bu zor günlerin geçeceğini biliyor, Rabbimden şifa diliyoruz, geçmiş olsun.

Şifa üzerinden eksik olmasın diyor, geçmiş olsun dileklerimizin vuku bulmasını temenni ediyoruz.

Hastalık haberin bizi yasa boğdu, Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Üç günlük dünyada beş günlük hastalanıyoruz. Hastalık bu elbet başa gelecek, önemli olan bir arada ve umutlu olmak. Senin için en büyük şifaları istiyoruz Rabbimden.

İlk duyduğumda inanamadım, koşa koşa geldim hastaneye, koşa koşa da buradan çıkalım istiyorum. Geçmiş olsun demek istemiyorum çünkü geçeceğini biliyorum.

Bu kötü günlerin arkada kalacağı, hep sağlık içinde olacağın zamanlar da gelecek inşallah. Rabbim acil şifa versin, çok geçmiş olsun.

Bu zor zamanlarında yanında olamadığım için çok üzgünüm. Uzaktan da olsa senin için bol bol dua ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi de bu kısa mesajın içinde sana gönderiyorum.

En kısa sürede ayaklanıp yine aramıza dönmen dileğiyle. Canım arkadaşım, geçmiş olsun.

Derdi veren dermanını da verir demişler. Dualarımız üzerinden hiç eksik olmuyor. Geçmiş olsun.

Bu zamanların da geçeceğini biliyoruz. Hastalığını bir an önce geride bırakıp, sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

Sağlık elden gidince insan daha çok değerini biliyor. Bu günlerin geride kalmasını diliyor ve bir an önce sağlığına geri kavuşanı bekliyoruz. Geçmiş olsun.

Ziyaretine gelemediğim için çok üzgünüm. En kısa sürede ziyaretine geleceğim. Bu zor günlerin üstesinden geleceğini biliyorum, geçmiş olsun. Seni seviyorum.

Uzakta olduğum için ziyaretine gelemiyorum fakat unutma ki sadece bedenim uzakta kalbim hep seninle, en içten geçmiş olsun dileklerimle.

Hastalığında, sağlığında, mutlulukta, hüzünde hep yanında olduğumu unutma, geçmiş olsun sevgilim.

Geçmiş olsun mesajları yazımızda hastalanan yakınlarınıza gönderebileceğiniz geçmiş olsun sözleri bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir