Dokunaklı İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel dokunaklı iyi geceler sözleri ve dokunaklı iyi geceler mesajları.

Sustuğun hiç bir cümleden, konuştuğun kadar pişman olmazsın. İyi geceler.

Eğer benim içimdeki seni görebilseydin, kendini sevdiğinden daha fazla severdin beni. Tatlı uykular.

Rüzgâr yine kokunu getirdi. Anlayacağın yine canım burnumda. Mutlu geceler.

Seni bağrıma değil, bağrımı ve başımı ayağının altına bastım. Gözüm toprak olacak, ama gönlüm daima aşk kokacak. İyi rüyalar.

İşte gidiyorum, bir şey demeden, arkamı dönmeden, şikâyet etmeden. Hiçbir şey almadan, bir şey vermeden, yol ayrılmış, görmeden gidiyorum. Ne küslük var, ne pişmanlık kalbimde, yürüyorum sanki senin yanında, sesin uzaklaşır her bir adımda, ayak izim kalmadan gidiyorum. İyi geceler.

Seni unuttum sanma, sadece değerin kadar hatırlıyorum. İyi geceler.

Uykusuz gecelerimde gözyaşlarımla yazdım adını kalbime, güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi, yeniden gelirsin diye! Güzel geceler.

Vazgeçtim gözlerinden, vazgeçtim sözlerinden, bir ah de yeter… Sessizce, kimsesizce gönderdim dudaklarımı. Huzurlu geceler.

Hasretim senelere dönse de ne aşkına bedduam ne de sana kinim var, bin bir dert çektirsen de seni mahşere kadar sevmeye yeminim var. İyi geceler

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını, bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde iyi geceler dilerim.

Fani aşk yoktur, aşkların hepsi baki olanadır. Tek fark şudur ki; kimi sanatı görür, kimi sanatçıyı. Sana da iyi geceler.

Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bir de hayat müşterektir denir. Bu da yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik. Tatlı uykular

Sert rüzgârlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi. İyi geceler.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir