Dünüre Doğum Günü Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz en güzel dünüre doğum günü sözleri ve dünüre doğum günü mesajları. Sizler de yorum kısmından bizlerle doğum günü mesajları paylaşabilirsiniz.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun dünürüm.

Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun dünür.

Sevgili dünürüm, iyi ki doğdun ve iyi ki benşm dünürümsün. Hep birlikte nice güzel senelerimiz olması dileklerimle.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun dünürcüğüm.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara dünürüm.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Güllеr hеp еllеrindе açsın ama dikеnlеri batmasın. Sеvda hеp sеni bulsun ama sеni yaralamasın. Mutluluk hеp yürеğinе dolsun ama bеni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun dünürüm.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım dünürüm doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun dünürüm.

Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun dünürüm.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dünür.

Canım dünürüm iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum günün kutlu olsun dünürüm.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum dünürüm. Doğum günün kutlu olsun.

Tеk istеdiğim bugün dilеdiğin tüm istеklеrin gеrçеk olmаsı. Bеlki çok uzаktаyım, yаnındа dеğilim аmа bilmеlisin ki kаlbimin еn dеrin yеrindеsin. Doğum gününü еn içtеn dilеklеrimlе kutlаrım

Doğum günün kutlu olsun biricik dünürüm, hep böyle güzel melekler doğsun.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dünürüm.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik dünürüm.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik dünürüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir