Duygusal Geçmiş Olsun Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel duygusal geçmiş olsun sözleri ve duygusal geçmiş olsun mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Hasta yatağında daha fazla kalmaman için sana bin tane bahane bulabilirim ama en önemlileri ailen, arkadaşların ve özellikle ben seni çok özlüyoruz.

Sakın endişelenme canım en kısa sürede iyileşeceğine eminim. Yalnız değilsin ve hiçbir zaman olmadın. Sen benim tanıdığım en güçlü insansın ve bunu da atlatacaksın.

Hayatın oyunudur bazen hastalık, bazen kaza, bazen de aşk acısı hepsini unutmak amacıyla yaşıyoruz bu hayatı geçmiş olsun canım.

Kararan günler bitecek rengârenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin sanadır sadece geçmiş olsun.

Hayat güzeldir paylaştıkça, anılar tazedir geldikçe aklına, o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata. Geçmiş olsun aşkım.

Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulmalısın, geçmiş olsun.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun sen hep bizim yanımızda olacaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak geçmiş olsun!

Karanlık günler bitecek rengârenk günler bizim için gelecek dualarımda ismin sanadır sadece, geçmiş olsun dileklerimle.

Ne güzelliğini ne de huzurunu bozacak bu zamanlar, geçmiş olsun de geç ve hayata ufak bir tebessümle gülümse, o zaman geçecektir kötü günler sevgimizle.

Hastane yemekleri yiyeceğin için çok üzgünüm. Hastalığını atlatır atlamaz birlikte en sevdiğin yere gideceğiz söz veriyorum. Tekrardan çok geçmiş olsun ve bizleri daha fazla kendinden mahrum etme.

Bazen daha iyi hissetmek için birazcık zamana ihtiyacımız olur. Sen o tüm zamanı aldın gibi o yüzden hasta yatağından kalk ve hızlıca aramıza dön.

Eminim ki bizlere kattığın o pozitif duyguyu, hastaneye de katıyorsun ve bu yüzden doktorlarla hemşireler çıkmana izin vermiyor. Ancak bu kadar yeterli çünkü bizler seni çok özledik. Bir an önce iyileşip yanımıza gelmen dileğiyle geçmiş olsun.

En kötü günler geçtiği zaman hiç yaşanmamış gibi olurmuş. Senin bu günlerini hafızandan silerek orayı güzel ve mutlu anılarla dolduracağız. Çabucak aramıza geri dön, sensiz hepimiz yalnız hissediyoruz.

Hayatın bizlere sunduğu bu kadar güzel şey varken senin hasta yatağını seçmeni hiç yakıştıramadım. Seni oraya bağlayan mikroplardan kurtul ve yaşamı tekrardan keşfedelim. Geçmiş Olsun.

Umuyorum daha sağlıklı olacağın günleri yakın zamanda göreceğiz. Bu süreç içerisinde gücün ve mutluluğun her daim artsın ve kendini pozitif enerji ile doldur. Çünkü buna ihtiyacımız olacak.

Ameliyatının beklenenden çok daha iyi geçtiğini duydum. Artık tek yapman gereken bir an önce iyileşip aramıza dönmek ki senin bunun en iyi şekilde yapacağından %100 eminim.

Sen her zaman benim yanımda oldun, hastalıkta ya da sağlıkta senin için her zaman burada olacağım. Geçmiş olsun!

En iyi arkadaşın seni çok özledi. Lütfen tedavine önem ver ve kısa sürede iyileş!

Benim için herkesten çok daha değerlisin. Daha fazla duygusallaşmamı istemiyorsan, hemen iyileş!

Bir an önce iyileş ve beni bu sıkıcı hayattan kurtar. Bunu ancak sen başarabilirsin biliyorsun değil mi? Hadi benim için yap bir iyilik ve hemen iyileş!

Doktorlar sana çok iyi bakıyor ve bu yüzden hastaneden çıkmak istemiyorsun değil mi? Ama seni burada özleyen o kadar çok insan var ki, bizim için hastaneden acil çıkış yapman gerekiyor.

Daha iyi hissetmen için her gün dua ediyorum. Biliyorum ki dualarım çok kısa sürede kabul olacak ve sen sağlığına kavuşacaksın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir