Duygusal İyi Akşamlar Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel duygusal iyi akşamlar mesajları ve duygusal iyi akşamlar sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Nasıl sevdin diye sorsalar her gece hayallerini kurarak saatlerce seni düşlediğimi anlatırdım hayallerim de seni nasıl yaşattıklarımı sadece seni gülüşünü düşünerek bile saatlerce mutlu olduğum anları anlatırdım iyi ki varsın mutlu akşamlar sevgili.

Sensiz geçen zamanın da sensiz gecen hayatın da sensiz geçen gecelerinde tadı hiç yok artık diyorum gelsen anlamsız olan her şey artık anlamını kazansa bu mutsuz günler geride kalsa gelişinle yeni başlangıçlara adım atsak. İyi geceler sevgilim…

Sadece gündüzlerimiz değil de tüm günümüzü gecelerimiz hayatımızı güzelleştirsek hayatımıza anlam katsak bebeğim hayallerim gibi her şeyimiz güzel olması dileğiyle mutlu akşamlar canım.

Geceleri karanlık sesiz çaresiz anlamsız bir umuttur bekliyorum gelsen bir ışık gibi gecelerimi aydınlatsan her yana mutluluklar saçsan gülüşünle yüreğimi rahatlatsan her gün yanımda olsan sadece bu mesajı okuduğun gece değil her gece mutlu olsak mutlu akşamlar canım.

Sevmek ne diye sorsalar sana olan sevdamı anlatırdım sevmenin ne demek olduğunu en güzel öyle anlatabilirdim iyi ki varsın mutlu akşamlar canım.

Düşüncelerimi süsleyen prensesim gündüzleri bir güneş gibi varlığınla yüreğimi ısıtıyorsun geceleri bir ay gibi odamı aydınlatıyorsun iyi ki varsın bebeğim iyi akşamlar.

Boş gecen zamanlarım varlığınla doldursan yalnızlığıma gelişinle son versen hayallerimi gerçekleştirsen artık rüyalarımda değil her zaman yanımda olsan gelişin tüm günümü güzelleştirsen hayatım da iyi kilerim değil de ilkim olsan hayatıma anlamı geleceğim olman dileğiyle mutlu akşamlar canım.

Gecelerime ışık saçan hayallerime güzelleştiren hayatımdaki tek gerçeğim iyi akşamlar.

Dostum seni tanımak güzel gecelerime yoldaş olan gelişinle mutluluk veren dostum iyi ki varsın iyi akşamlar.

Her gecen gün sana olan özlemlerin daha da derinleşiyor hayatım ne zaman gelirsin içimdeki bu özleme ne zaman son verirsin bilmiyorum gelene kadar gözlerim yolda geceleri hayallerimdesin iyi akşamlar hayatım.

Hayat çok kısa. Ne kırmaya gеlir ne de kırılmaya. Bak yine akşam oldu. Mutlu Akşamlar.

Hiçbir adım küçük değil, her adım yolun bir parçası, Atılan her adım huzura ve mutluluğa çıksın. Mutlu Akşamlar.

Yüreğinizdeki umudun ve güzelliklerin hiç tükenmemesi dileğiyle. Mutlu akşamlar.

Bazen rüyaların gerçek olsun istersin, Bazen de yaşadıklarının rüya olsun istersin. Gerçek olsun istediğiniz tüm rüyalar sizi bulsun. iyi akşamlar.

Bazı şeyler nedensiz de güzeldir, neden aradığınız zaman, onu bulursunuz ama güzelliğini yitirirsiniz. iyi akşamlar.

Gerçek dost yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Güzel dostluklar kurmanız ümidiyle. Hayırlı Akşamlar.

Şans yakanızı bırakmasın, mutluluk hep başucunuzda olsun. Umut yüreğinize yuva kursun. Ve sevgi hayatınızın her anında, çiçek açsın. Mutlu Akşamlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir