Duygusal İyi Geceler Mesajları

Eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza yollayabileceğiniz en güzel ve özel duygusal iyi geceler sözleri ve duygusal iyi geceler mesajlarını sizler için hazırladık.

Hayatımsın ve ƅen saԁece seni yaşayaƅilirim. Seni yaşaԁığım hergün için yanağına ƅir ƅuse gönԁeriyorum huzurla uyu ƅitanem.. Huzurlu ve mutlu İyi geceler.. Seni seviyorum.

Gece ƅir ƅaşka giyer siyahını, yılԁızlar ԁaha sönük olur, yakamozlar ƅaşka çizer ԁenize kenԁini ve hayat ԁaha kahpe oynar oyununu sen yanımԁa yoksan. Beyaz ƅir güvercin yolluyorum sana; kanatlarınԁa mutluluk, yüreğinԁe sevgi ve saԁakat, kar ƅeyaz tüylerinԁe umut, gagasınԁa iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan. İyi geceler.

Sana öyle vurgun ve tutkunum ki. . Artık sensiz kalmaktan çоk korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gеcеlеrin yaklaşması için benim tek duаmsın. İyi geceler hasrеtim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, dеnizdеn çıkan yosun kоkusundan keskin sana оlan özlеmim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler hеrşеyim.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Gecen güzel olsun.

Yüce Mevla’m seni bana eş olarak nasip etsin, ömrümüzün her günü, her gecesi birlikte geçsin. İyi geceler Gül yüzlüm.

Sen uyurken tatlı rüyalar görürken; ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler.

Sensiz geçmesin artık gecelerim, her gecemde sen ol, her günümde sen ol. Sensiz bu hayatının bir anı bile güzel değil. İyi geceler sevdiğim.

Güzel gözlerin uykusuzluğa yenik düştüğü zaman gözlerini benim için kapat, ben senin ile uyuyup senin ile uyanıyorum Bitanem. İyi geceler.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Mutlu, güzel ve umutlu yarınlara birlikte uyanmak ve yarınlarda hep birlikte olmak dileğiyle iyi geceler hayatım.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi Geceler her şeyim.

Sen olmasan dünyamda bu dünya yaşanmazdı, sen olmasan gecelerimde gecelerim kabus olurdu. İyi ki varsın ve iyi ki benim sevdiğimsin. İyi geceler sevdiğim.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm seni çok seviyorum iyi geceler.

Keşke şuan duyabilsen sesimi, görebilsen sana olan özlemimi, hissedebilsen sana olan sevgimi. Seni çok seviyorum Biriciğim. İyi geceler

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan. İyi geceler arkadaşım.

Rabbim sana en güzel uykuları ve benli rüyaları nasip etsin biriciğim. İyi geceler.

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun. Canım arkadaşım iyi geceler.

Seni o kadar çok seviyorum ki, sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum. İyi geceler aşkım.

Yastığa başımı koyduğumda hayalin geliyor karşıma, hayalinle konuşuyorum yatağımda. Gözlerimi bu gece de senin için kapatıyorum senli rüyalarıma. İyi geceler aşkım.

Geceler karanlık olsa da, aydınlık bir sabaha uyanacağız. İyi geceler bir tanem.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Sen iyi geceler demediğin için kötü geçen gecelerim var benim… İyi geceler her şeyim.

Uykuyu seni görebilmemi sağladığı için sevdiğim doğrudur. Gecen güzel olsun sevgilim, iyi uykular.

Uyuyunca her şey geçermiş. Bir tek sen geçme. Hep kal… Tatlı uykular canım.

Her sabah yeni bir umut değil mi yaşama? Umuduma sarılıp uyuyorum ben… İyi uykular bir tanem.

Aklımda sadece senin düşüncen var. Başka bir şeyi düşünerek uyuyamam. Seni rüyamda görebileceğimin farkında olmam uyumama yardımcı oluyor. Yoksa sabaha kadar gözlerim seni arar gecenin karanlığında… İyi geceler sevgilim.

Yıldızlarda aradım gözlerini. Ay yansıdı birden yüzüme. Nerede hayal ediyorsam orada oluyor varlığın. Seni sevmek geliyor içimden her saniye. Uykumda, uyanıklığımda… İyi geceler sevdiğim.

Gözlerimi kapatıyorum artık. Bir daha bu gözler açıldığında, çevresinde aradığı ilk görüntü sen olacak. Tatlı rüyalar sevgilim.

İyi geceler sevdiğim kadın. Yıldızlar kadar parlak gözlerinden bakıyorum uykuya bile.

Sabah uyandığımda aklıma ilk gelecek insanın sen olduğu gerçeğinin farkında olmam ve gülümseyerek gözlerimi kapatmam… İyi uykular sevgilim.

Her gecenin bir sabahı elbette var. Güneş yeniden doğacak bizim için. Sonsuz kere doğacak… İyi gecelerimiz olsun bir tanem.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Beni ısıtan yorganım değil, seni hissetmemdir. Aynısını senin de hissettiğine inanıyorum sevgilim. İyi ve sıcak uykular.

Yıldızları toplayacağım senin için bu gece. Saçlarına taç yapabilmek için. Gecen iyi olsun canım.

Bu gece de sensiz uyuyacağım. Her gece olduğu gibi… Yanımda olmadığın seni hissetmediğim anlamına gelmiyor. Ama yanımda olsaydın daha bir hissederdim varlığını. Olsun, bu sefer de olsun. Birlikte kuracağımız hayat artık yakın, biliyorum bunu. Beraber uyuyabileceğimiz zamanlardan gelecek. O anlara kadar seninle rüyalarımda uyumaya devam edeceğim. En güzel geceler olsun sevdiğim.

İyi geceler bir tanem… Her sabah uyandığımda kalbim küt küt atıyor. Sanki sana bir şey olmuş da, ben sana yardım edememiş gibi. Senden ayrı kalmak benim için böyle bir durum işte sevgilim. Her gece bu korkuyla uyuyorum.

Sevgimizin ışığı gecenin karanlığı yırtıp geçebilir. Aydınlık için güneşe değil birbirimize ihtiyacımız var bir tanem. İyi uykular ikimize de.

İmkanı olsa rüyamda bile mesajlaşmak isterdim seninle sevgilim. O kadar çok istiyorum seni. İyi geceler sevdiğim.

Sensizliğin izlerini taşıyor gece bütün siyahlığında. Odanın her noktasında bir belirti ve bir karartı… Sen olmadan gecenin anlamı gece gibi karanlık oluyor sevgilim.

Aynı sabaha farklı yerlerde uyanacağız. Ama aynı gözlerle bakacağız günün ilk ışıklarına. Tatlı uykular canım.

Seni sevmeyi yaşıyorum ben. Rüyalarımda bile. Senin olmadığın tek bir an bile yok zihnimde. Sen varsan ben daha çok oluyorum sevgilim. İyi geceler olsun.

İyi geceler, gecelerimin rahat geçmesi sağlayan kadın.

İyi geceler yıldız gözlü kadınım. Senin ışığın aydınlatıyor odamı sadece. Senin hayalin beliriyor imgelerde.

Güne seninle başlamıştım ve günü seninle bitiyorum. Bu huzurla beraber gözlerimi kapıyorum. İyi geceler canım.

Yarın seni görebileceğim düşüncesiyle uyuyorum şimdi. Sana kavuşabileceğimi bildiğim için rahat olacak bu sefer uyku, başka türlüsü güç. İyi geceler sevdiğim kadın.

Yıldızlar özenecek gözlerinin ışıltısına bu gece… Tatlı uykular bir tanem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir