Ebeler Haftası Sözleri

Dünya Ebeler Haftası ve Ebeler Haftası ile ilgili sözleri ve mesajları sayfamızda sizler için hazırladık. Sizlerde bildiğiniz ebe ile ilgili sözleri sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri ebelerimizin “Ebeler Haftası”nı kutlarız…

Sağlık sektörünün en önemli parçalarının başında gelen Ebeler için her zaman ilk önceliği anne ve bebeğin sağlığıdır. dünyaya geldiğimizde ilk tanıştığımız insanlar olan ebelerimizin “Ebeler Haftası”nı kutlarız…

Ağır fedakârlıklar içerisinde görev ve sorumluluklarını yerine getirmeye çalışan ebeler, sağlık sistemimizin vazgeçilmez unsurlarından biridir. tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

Yeni bir canlının dünyaya gelmesine yardımcı olan, doğum ağrısı çeken bir annenin acısını dindirmeye çalışan, aileye istek ve özlemle beklenen birinin katılımını sağlayan, dünyaya gözlerimizi açarken ilk gördüğümüz, bizleri ilk kucağına alan tüm ebelerin “Ebeler Haftası”nı kutlarım

Dünya, ebelik mesleğinin önemini kavramış ve bu mesleğin bilimsel ve teknolojik olarak daha ileri seviyelere götürülmesi için çalışmaktadır.

Sevgi, şefkat ve hoşgörünün simgesi haline gelen ebelerin “Ebeler Haftası”nı kutlarım.

Sevgi ve şefkatle miniklerin hayatlarına dokunan tüm ebelerin Ebeler Haftası’nı kutlarız.

Görevlerini özveri, sabır, gayret ve sevgi ile yerine getiren bütün ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

Sağlık sektörünün vazgeçilmez haline gelen tüm Ebelerimizin bu özel gününü kutlarım.

Ülkemizin dört bir tarafında Gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bütün ebelerimizin, 12-18 Mayıs Ebeler ve Hemşireler Haftası’nı kutluyor, meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum.

Hayata tutunuşumuz bir ebenin elinde başlar. Sağlık hizmetlerinin sunumunda önemli görevler üstlenen, gebelikte, doğumda ve doğum sonrasında her zaman hayatımızın içinde yer alan, anne ile bebeğin ilk iletişim bağını sağlayan tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

Anne ve bebek ölüm oranlarının büyük bir hızla indirilmesinde ebelerimizin rolü büyüktür. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

Her türlü olumsuzlukta, maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde, yeni bir çocuk için işinin kutsallığından ödün vermeksizin, her türlü özveri ve gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm ebelerimizin “21-28 Nisan Ebeler Haftası”nı Kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Sağlık kurumunun kanatsız melekleri Ebelerimizin bu özel gününü kutlarım.

Dünyanın en eski ve kutsal mesleklerindendir Ebelik… Eline doğduğumuz, dünyaya geldiğimizde ilk tanıştığımız insanlar olan ebelerimizin “Ebeler Haftası”nı kutlarız.

En mutlu anımızda yanımızda olan ve canımıza can katan ebelerimizin “21-28 Nisan Ebeler Haftası”nı kutluyoruz.

En güzel tokat ebe şaplağıdır, hayat kazandırır. tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

Mesleklerinin kutsallığına inanarak büyük bir sevgiyle insanımıza hizmet eden, gece gündüz demeden özveriyle görev yapan tüm ebelerimizin ülkemizin sağlığına yaptıkları katkılardan dolayı.” 21-28 Nisan Ebeler Haftası” nı kutlarım.

Zaman kavramı gözetmeksizin tüm zorluklara rağmen özveri ile bu kutsal görevi yerine getiren tüm ebelerimizin “21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı” en içten dileklerimizle kutlarız.

Dünyanın en eski ve kutsal mesleklerinden birisi olan ebelik mesleği, doğum eylemini gerçekleştirmenin yanında ana–çocuk sağlığı, doğum öncesi ve doğum sonrası anne ve bebek bakım hizmetleri, anne ve bebekle ilgili koruyucu tedbirlerin ve tıbbi önlemlerin alınması, gerekli hallerde ilk yardım ve acil önlemlerin alınması gibi hizmetler veren ebeler”21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı” en içten dileklerimizle kutlarım.

Ebeler Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

Sağlık sistemimizin temel taşları; 21-28 Nisan Ebeler Haftası ve 28 Nisan Laboratuvar Teknisyenler/Teknikerleri Günü kutlu olsun.

Anne ve bebeklerimizin sağlığı için normal doğumu tercih ediyoruz. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

Tüm ebelerin, ebeler haftası kutlu olsun.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir