En Tatlı Günaydın Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda sizler için hazırladığımız sevdiklerinize ve değer verdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel ve tatlı günaydın mesajları ve günaydın sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. En tatlı günaydın mesajları için sizler de bildiğiniz en tatlı günaydın sözlerini yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

En tatlı sabahlar seninle başlar. Günaydın tatlım.

En güzel sabahların en tatlı varlığısın. Günaydın hayatımda tanıdığım en güzel insan.

En güzel günaydınlar en tatlı insanlara yollanır. Günaydın canım. Bugün herşeyin gönlünce gitmesi dileğimle.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heycanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Tatlı olamk kişiye özgün değil sana özgün. En tatlı varlık, en güzel sabahlar ve günler senin olsun.

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ayısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Bugün de gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın… Günaydın bir tanem.

Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım

Tatlı Günaydın Sözleri Mesajları

Dünyanın En Tatlı En Güzel insanına ve böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum Biricik Askim kocaman GÜNAYDIN

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

Tatlı tatlı sabahlar senin olması dileğimle. Günaydın.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim…

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Her Günüme Adını Yazdım güneşim de Sen Olsun yıldızım da sensin sevgilim günaydınlar.

Güzelliğin bir rüyа gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dеdim Günaydın Sevgilim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü еn tatlı halisin sevgilim. Günaydın

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş sеni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben оlayım gözlerinde ben olayım odanın her yеrindе günaydın sevgilim.

Önceden uyanmış olup dа ayakta olаnlаrа, bıktık artık senden bırak yаkаmı diyenlere, biricik kаnkаlаrımа arkadaşlarıma, beni seven yа da gıcık olup dа söyleyemeyen herkese günаydınlаr olsun.

Sen hayatıma girdiğinden beri, hiç bir şey eskisi gibi değil. Her şey daha canlı, daha güzel, hiç bir şey sana eş değil sana olan sevgim kadar. Senin yanındayken hissettiğim huzuru, enerjiyi dünyanın hiç bir yerinde hissedemem. Seninle mutlu olduğum kadar kimseyle olamam, birbirimize bakışlarımız da ki o duyguyu içimin içime sığmamasını kelimelere dökemem. Seni seviyorum aşkım günaydın…

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN her şeyim.

Günaydın, gülüşüyle ve neşesiyle bana tatlılık saçan insan. En güzel günün ve sabahın senin olması dileğimle.

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın her şeyimmm..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir