Enişteye Günaydın Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz en güzel ve özel eniştenize gönderebileceğiniz enişteye günaydın sözleri ve mesajları.

Enişte bazen bir arkadaş, bazen de dert ortağı sadık bir sırdaştır. Günaydın eniştem.

Enişteciğim sen bu dünyanın en iyi insanı, bir karıncayı bile incitmeyen süper bir insansın. Seninle olmak bizlere mutluluk veriyor. Günaydın enişte

Zor günlerimizde yardımımıza koşan, bir kere bile of demeyen, acı günlerimizde bizlerin acısıyla dertlenen, kimsenin kalbini kırmayan bir eniştem var benim. Günaydın.

Günaydın dünyalar iyisi biricik enişteciğim.

Umut dolu, sevgi dolu, mutluluk dolu bir gün geçirmeniz dileği ile günaydın enişte.

Yeni bir günde tüm güzellikler senin olsun. Günaydın enişteciğim.

Gününün hep aydınlık olması, mutlu ve hayırlı bitmesi dileğiyle günaydın enişte.

Günaydın enişteciğim; yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün seninle.

Uzak olsa da mesafeler, dostlar her zaman en yakındaymış, dert ortağım, yoldaşım, günaydın enişteciğim.

Günaydın enişte. Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımıza ve elimizdeki tüm imkânlar için Allah’a şükürler olsun.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

Sabahın seherinden, rüzgârın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur, uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar.

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar.

Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun senin gibi dostumun olduğunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın enişte.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın eniştem.

Günaydının ne kadar yakışıyor sabahlara. Ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tıpkı senin gibi. Günaydın biricik enişteciğim.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki , herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık enişte günaydın.

Yılların yaprak solgun gibi dökülüp, sevgilerin buz gibi eridiği ve insanların öz değerlerini yitirdiği şu dünyada güzelliğini kaybetmeyen en güzel insana kucak dolusu sevgilerle. Günaydınlar.

Mutluluk sahip olduğun değerlerdir, bunları kaybetmeden kıymetini bil. Dünyada eşsiz olduğunu sakın unutma. Birileri için özelsin, yeter ki fark edin. Hayatın her anı umutla yaşanır, bir an bile umutsuz olma. Kırılganlıklarınız ve dargınlıklarınız geçici, dostluklarınız kalıcı olsun, Gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun, günaydın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir