Enteresan Doğum Günü Mesajları

Sizler için hazırladığımız en ilginç ve enteresan doğum günü mesajları ve sözleri

Bugün senin doğum gününü unuttum sanma. Hiç unutulur mu böyle özel bir gün. Neyse akşama ne ısmarlıyorsun?

Doğum günü kutlar nice makaralı günler dilerim.

Sen iyi ki doğmuşsun be sen olmasan ben nerden bulurdum böyle bir keriz 🙂

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla. En taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Bugün önemli bir gündü ama tam çıkartamıyorum. Neydi acaba yılbaşı değil, bayram değil. Sen hatırlarsan dön bana olur mu? Doğum gününü unuttum sandın demi, nice yıllara.

Mutluluklarin kaf dağı kadar yüksek, Üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun Doğum günün kutlu olsun.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun embriyo oldun bu Hale geIdin iyi ki doğdun.

Dünyadaki en Güzel et, erkeğin başındaki ettir bence. Yani bu kadar kadın yanılıyor olamaz demi aşkım. Nice mutlu yaşlara

Annen seni doğurduğu gün elektrikler kesilmiş, sular kurumuş, benzine zam gelmiş. Ne mübarek bir insanmışsın. Doğum günün kutlu olsun mübarek adam.

Sen benim en iyi arkadaşımsın, sen benim için vazgeçilmez bir dostsun. Sen dünyalara değecek bir insansın. Mübalağa sanatına örnekler verdik. Doğum günün kutlu olsun.

Sen o kadar sperm arasından birinci ol dünyaya gel sonrada aşk acısı çek revamı bu arkadaşıma. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın aşklı olsun.

Eski yaşından ne gün gördün ki yeni yaşına gireceksin. Bence hemen girme önce dileklerimi gerçekleştirmezseniz girmem de. Sıkı bir pazarlık yap. Mutlu yıllara.

Yazın yemekler dışarda kalırsa ekşiye, bu sene de gelemedim görüşmeye, doğum günü kutlaya kutlaya yaşın geçiye, artık gendine bir goca bul seneye.

Pastan büyük ve güzel olsun, mumları bir üflemede söndüresin, çok fazla doğum günü kutlama gençliği öldürürsün. Doğum gününü en samimi duygularımla kutluyorum.

Sen benim en iyi arkadaşımsın, sen benim için vazgeçilmez bir dostsun. Sen dünyalara değecek bir insansın. Mübalağa sanatına örnekler verdik. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde pastan şekerli olsun, pastanı yiyen herkes şeker komasına girsin, Şeker insanın doğum günü kutlu olsun.

Önceden doğum günün yoktu o zamanlar insanlar hangi yaşta olduğunu bilmiyorlardı. Çok mutlulardı. Şimdi her sene gözüne soka soka bir yaş daha yaşlandın diye kutluyorlar.

Kafasında kalmamış saçı ortaya çıkmış keli, daha doğum günü kutlayacakmış bizim deli, yeni yaşını kutlar öperim seni.

Sevdiğimin doğum günü olacak, pastası kesilecek, dilekleri dilenecek ve doğum günün kutlu olsun deyip öpülecek. Daha çok işimiz var.

En güzel günler geçmişte kalsa da, unutulmaz doğum günleri dostlar uzakta olsa da, bir mesaj yeter dostun gönlünü hoş etmeye. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir