Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Erkek sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel ve en anlamlı erkek sevgiliye iyi geceler mesajları ve erkek sevgiliye iyi geceler sözlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler mesajını seçerek ona tatlı ve içten bir tatlı uykular mesajı gönderebilirsiniz.

Geceleri seninle yatmayı ve yanında uyanmayı özledim. Eve gidip kollarına düşmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler, tatlım. İyi uykular.

Eğer bir çiçek olsaydın, gece boyunca sabaha kadar açan çiçekçi olurdun, çünkü bütün gece aklımdasın. Tatlı rüyalar bebeğim.

Tatlım, bu gece gözlerini kapatmadan önce hayatımı dekore ettiğini bilmen şart. Şimdi, lütfen gözlerini kapa ve seni sevmekten asla vazgeçemeyeceğimi bilerek uyu. İyi geceler aşkım.

Ne zaman üzülsem, kendimi iyi hissetmek için tek yapmam gereken hayatımda senin gibi birinin olduğunu kendime hatırlatmak. Bu hayatta ihtiyacım olan tek şey sensin ve seni tüm kalbimle seviyorum. İyi geceler tatlım, ve melekler uyurken seni korusun.

Uyuyunca tüm endişeleri sil çünkü aşkım seni güvende tutmak için sevimliliğin etrafında sıcak bir battaniye oluşturacak. İyi geceler tatlım. Seni seviyorum.

Benden aşkıma: Keşke gülümsemeni görebilseydim, huzur içinde uykuya dalmanı, tatlı kirpiklerinin tabaklanmış tenine yumuşak bir şekilde çırpınışını izleyebilseydim. Umarım hayallerin hayatıma getirdiğin aşk kadar harika olur. Şu anda, sana iyi geceler ve tatlı rüyalar dilemek olan bir sonraki en iyi şeyle yetinmek zorunda kalacağım.

Yastığın yumuşak olsun, battaniyelerin sıcak olsun ve zihnin seni ne kadar sevdiğimi düşünsün. İyi geceler aşkım, seni özledim.

Beni uykuyla en çok heyecanlandıran şeylerden biri uyandığımda senden tatlı bir mesaj geldiğini bilmem. İyi geceler bebeğim!

Uyumayı denedim ama sana benim için ne kadar önemli olduğunu ve seni ne kadar sevdiğimi söylemeden gözlerimi kapatamadım. İyi geceler bebeğim.

Tatlım, bu sadece yatağımda yatarken seni düşündüğümü bilmen için. İyi geceler ve beni hayal et çünkü seni rüyalarımda göreceğim.

Geceden nefret ediyorum çünkü seni benden alıyor ve sevdiğin tek bir şey var. Ayrıca, sabah tekrar karşılaşacağımız fikri kalbimi ısıtıyor. Tatlı uygular erkeğim.

Erkek Sevgilime İyi Geceler Sözleri

Bu gece, Rabbime seni koruması için dua ediyorum, meleklere seni yönlendirmesi ve koruması ve gecenin en karanlık saatlerinde yolunu aydınlatması için yıldızlara. Bu gece çok tatlı bir rüya görmen dileğiyle. İyi geceler tatlım.

Güzel gözlerinin bunu okuduğunu hayal ediyorum, cildin telefonun ışığında yavaşça parlarken, saçların nazikçe cildine yaslandı. Keşke orada olsaydım. İyi geceler aşkım.

Tatlım, sen benim ilham kaynağımsın, mutluluğumun neşesisin, İyi ki benimsin seni çok seviyorum aşkım.

Bütün günümü seninle geçirsem bile, uyumadan önce, hala seni düşünüyorum. Neden bu kadar dayanılmaz olmak zorundasın? İyi geceler, uykulu kafa.

Gökyüzündeki tüm yıldızları seviyorum, ama gözlerindekilerle kıyaslanamaz bile! Bu gece teslim olurken seni düşüneceğim. İyi geceler seni seviyorum bebeğim.

Gökyüzündeki her yıldız sana iltifatım, bu yüzden çok sayıda yıldız güzelliğine bir övgü. Gecenin bir yarısı uyanırsan, lütfen korkma. Çünkü orada olacağım prensim. Tatlı uykular erkeğim.

Eğer yıldızlar gerçekten dileverilseydi, tüm dileklerimi senin için harcardım. Ama bu gece, bu dünyanın tüm endişelerinden rahatsız edilmeden dinlendirici bir uyku diliyorum. Ve benim için tek dileğim seni hayal etmek. İyi geceler aşkım.

Bu günü seni sevdiğimi söyleyerek bitirmek ve seni düşündüğümü söylemek istiyorum. Bu gece sana en parlak yıldızları göndermek istiyorum. Tatlı rüyalar yakışıklım.

Tatlım, sen yanımda olmadan günümün bittiğine inanamıyorum. Bu hayatta seni her zaman kollarımda görmekten daha çok istediğim bir şey yok. Seni çok seviyorum ve özlüyorum. İyi geceler ve tatlı rüyalar erkeğim.

Beni beklentimin ötesinde mutlu ediyorsun. Hayatımın en çılgın rüyalarımda bile bu kadar renkli olacağını hayal bile etmemiştim. Bu yaşam süresinden geriye ne kaldıysa bizi burada bırakalım. İyi geceler tatlım.

Bu gece seni ne kadar özlediğimi kelimelerle ifade edemez. Yanımdaki vücudunun sıcaklığını özlüyorum. Güzel gülümsemeni özledim. Gülüşlerini özledim. Tek bir dileğim olsaydı, şu anda yanımda yatman olurdu. Seni deli gibi özlüyorum. İyi geceler tatlım. Seni seviyorum.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Bu gece seninle olsaydım, seni yakınımda tutar, güzelliğini alır ve etrafını tatlı bir sevgiyle çevrelerdim aşkım.

Canım sevgilim. nasıl bugün bizim için doğmuşsa. Yarında öbürgünü de yıllar boyu gün bizim için doğsun. İyi geceler erkeğim.

Seni rüyamda görmüyorum çünkü seni düşünerek asla uyuyamıyorum. tatlı bir rüya gördüm. İyi geceler aşkım.

Dünyanın en büyük romantiği değilim ve güzel sözler yazamam. Aşkın beni mutlu ediyor sevgilim. Tüm kalbimle sana tatlı rüyalar diliyorum. Seni çok seviyorum. İyi geceler aşkım.

Bir gün daha bitti. Günümü dolduran ve eğlenceli hale getiren prensim, mutluluğum. Sana en tatlı iyi gecelerimi diliyorum. İyi geceler Sevgilim.

Hayatımın bir günü daha sona ermek üzere, ama üzülmüyorum ya da endişelenmiyorum, çünkü sonunda seninle birlikteydim. Ne olursa olsun her zaman yanımda olan ve hayatımdaki tek ve sabit. Sevgili aşkım, dünyadaki tüm mutluluğu hak ediyorsun. İyi geceler ve tatlı rüyalar bebeğim.

Uyanır uyanmaz ve uykuya dalmadan önce seni düşünüyorum. Görüyorsun, sen asla aklımdan çıkamadın. İyi geceler aşkım.

Hayatımın en karanlık zamanları benden uzakta olduğun zamanlar. Böyle zamanlarda, karanlık o kadar siyah ki beni kaybolmuş bırakıyor. Bebeğim, lütfen aşkını benden alma çünkü hayatım sensiz asla tamamlanamaz. Seni çok seviyorum ve sana ihtiyacım var tatlım. İyi geceler bebeğim.

Gökyüzüne bak, tüm o güzel pırıl pırıl yıldızları göreceksin. Ama gözlerinin güzelliğini yenemezler. Bu gece teslim olurken seni düşüneceğim. En tatlı rüyalar seninle olsun bebeğim. İyi geceler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir