Eşe Doğum Günü Mesajları

Sizler için hazırladığımız en güzel canınızdan çok sevdiğiniz eşe doğum günü mesajları ve eşe doğum günü sözleri.

Canım eşim. Seninle geçirdiğimiz yılllar bana yetmez. Bir ömür yanımda ol, sevgine aşkına, huzurna muhtacım. Doğum günün kutlu olsun.

Ruhumdan anlayan en mükemmel adam, iyi ki doğdun. Nice güzel senelere.

Kendimi hiç sorgusuz sualsiz teslim edebileceğim kadınım. Tüm duygularımın karşılığısın. Doğum günün kutlu olsun benim güzel menekşem.

Tüm çiçekler ayrı kokar, sen ise tüm kokuların en güzel notasısın. İyi ki doğmuşsun canım karıcığım, nice güzel senelere.

Bir hayal kurdum yıllar önce; evim, karım ve çocuklarım. Sonra sen çıkageldin ve birleşti hayatlarımız. Şimdi yıllar önce kurduğum hayale bakıyorum da ne kadar toymuşum. Hayalimdeki eşim, senin yanından bile geçememiş. Seni seviyorum canım karıcım, nice güzel senelere.

İki ayrı dünyanın iki ayrı insanları olsak ne yazar, ben yine gelir seni bulurdum. Benim canım kocam iyi ki doğmuşsun, nice güzel nelere.

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

Canım, herşeyim, bitanem.. Bugün seninle bir kez daha doğdum. Senin hayata gözlerini açtığın günle bende seni tanıdığım günde gözlerimi açtım hayata. Nice mutlu yaşların olsun.

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünki sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.

Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.

İyi ki doğdun bitanem. Seninle geçen her günüm ömre bedel. Seninle yaşadığım her an hayatımın en güzel anı. İyi ki varsın, iyi ki eşimsin. Nice mutlu yaşlara.

Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim. İyi ki doğdun aşkım.

Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara.

Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.

Gülen yüzün hiç  ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın. Canım iyi ki doğdun, nice yıllara.

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Canım doğum günün kutlu olsun.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. İyi ki doğdun canım.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebim  de yine sensin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun..

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. İyi ki canımsın, iyi ki doğdun. Nice nice hep beraber yıllara, mutlu yaşlara.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara.

Seni çok seviyorum biricik aşkım. İyi ki doğdun nice nice yaşlara.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum iyi ki doğdun.

Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

Kalbimi çalan hırsızın doğum gününü en içten kalbi duygularla kutlarım. Seni çok seviyorum. Nice hep beraber yaşlara.

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allahım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem.

Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara.

Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere…

Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.

Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun ”sevgilim ”ve iki benimsin.

Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin, sen benim mucizemsin, seninle var olan herşeyi seviyorum. Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana herşey üzerine söz veriyorum, bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun sevgilim.

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin. Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim.

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık.

Nice mutlu yaşlara canım eşim. Seni tanıdığım ilk günden beri benim herşeyimsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

İyi ki doğdun canım eşim. Seninle her günüm mutlu, huzurlu, neşeli geçiyor. Hep böyle tatlı, mutlu ol. Ben her zaman sana tapan bir eşim. Nice mutlu yaşlara.

Mutlu yaşlara canım eşim. Herşeyim, bitanem, en mutlu yanım. Seninle herşey o kadar güzel ki seni herşeyden çok seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir