Eşe Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Eşe yollanabilecek ve söyleyebileceğiniz en güzel eşe geçmiş olsun mesajları ve eşe geçmiş olsun sözlerini sizler için bir araya getirdik. Sayfamızda en güzel geçmiş olsun mesajlarını bulabilir ve yanında olmadığınız eşinize gönderebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız en güzel eşe geçmiş olsun mesajı;

Canım eşim çok geçmiş olsun. Uzakta olsam da her zaman yanında olduğumu biliyorsun. Kendine dikkat et ve bir an önce iyileş. Seni çok seviyorum bitanem.

Benim biricik eşim hasta olmuşta yataklara mı düşmüş. Kıyamam ben sana. Akşama en güzel çorbaları içirip iyileştireceğim seni hayatım. İyi dinlen bitanem.

Hayatım kendine dikkat etmezsen böyle yataklara düşersin. Bir an önce iyileş canım eşim. Seni çok seviyorum.

Sen benim solmayan çiçeğim, batmayan güneşim, bitmeyen sevincim, silinmeyen yazımsın. Geçmiş olsun bitanem.

Yüreğimin taa derinliklerine sakladım seni. Kilitledim kapıları aşk anahtarıyla. Hem de öyle bir sürgü çektim ki, kimsenin gücü yetmez açmaya. Geçmiş olsun herşeyim.

Dünyalara sahip olmak için çok zengin olmaya gerek yok. Senin gibi bir eşe sahip olmak yeter. Dünyayı dolaşmak için de gezgin olmaya gerek yok. Sen yedi iklimi yaşatıyorsun bana. O yüzden kendine çok dikkat et bitanem. Acil şifalar canım eşim.

Aşk çiçeğini duydun mu hiç? Toprakta yetişmeyen, yaprakları olmayan… İşte o aşk çiçeği sensin. Geçmiş olsun canım eşim.

Öyle bir düğüm ki bizimkisi, hiç çözülmeyecek kadar sağlam. Ellerimi tuttuğundan beri, üşümedi hiç ellerim. Gözlerime baktığından beri, ağlamadım bir daha. Ama sen hasta olunca benim içim yanıyor. Geçmiş olsun eşim.

Geçmiş olsun bitanem kendine çok dikkat et. Her an yanındayım unutma.

Güzel güzel dinlen bitanem. En kısa zamanda iyileşip tekrar birlikte koşacağız hayata. Seni çok seviyorum.

Geçmiş olsun hayatımın anlamı. Seni çok seviyorum unutma.

Üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun. Ama aşkımdan hasta olduysan geçmesin hep kalsın!

Kendine çok dikkat et, sen benim için önemlisin. Geçmiş olsun hayatım.

Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır yürek sevgiyle doluysa bende kainata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum… Geçmiş olsun.

Canım benim bir an önce iyileş lütfen seni düşünmekten ben hasta oldum bebeğim ne olur kendine gel ve ayağa kalk unutma sen benim her şeyimsin sana bir şey olursa bil ki o gün bende yoğum. Seni seviyorum.

Mesajların en samimisi sevgilerin en sıcağını sana yolluyorum günlerin günlerinden daha güzel olsun kötü günler geçmiş olsun.

Eşe geçmiş olsun mesajlarımızın sonuna geldik. Sizlerde bildiğiniz en güzel eşe geçmiş olsun mesajını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir