Eşe İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırlayıp derlediğimiz en güzel eşe iyi geceler sözleri ve eşe iyi geceler mesajlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Canım eşim, biran önce kavuşmak dileğiyle rüyaların en güzeli bizim olsun. İyi geceler herşeyim.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

En iyi Gecen Bugunden Daha Güzel yarın oIacak geceler içinde Olsun İyi Geceler Birtanem.

Kusursuz aşk yoktur der şairler. Çünkü sana olan aşkımı yazabilecek bir şiirleri hiç olmadı onların. Benim için sadece sen varsın, sen benim en güzel şiirim.

Rüyalarım içinde sen varsa gerçektir. Çünkü geceleri senin dokunuşunu ellerimde hissedebiliyorum. Sıcaklığın beni sarıyor, böylece üşümüyorum. Hayatımı senin ellerine bırakıyorum, ben senin sayende yaşıyorum sevgilim.

Koyu karanlığın zifirisine kapıldım da geldim bu gece bu yastığa. Dar sokaklardan, engebeli yollardan geçtim. İlk Eylül yağmuruna yakalandım ama kaçmadım, ıslandım da geldim. Biraz soluk soluğayım, biraz da kafası kendine ağırlardanım. Bu dünya her geçen gün biraz daha yorsa da güzel bir sabaha uyanma umudumdan hiç bıkmadım, iyi geceler umut etmeyi unutturmayan Dünya.

En çok da sana iyi geceler çiçek kadın. Bu Eylül içinde tomurcuk açtığın, bana her sabah gülümseyerek baktığın, her zaman şarabı sek içtiğin ve hayata yeni bir ben kattığın için en çok sana iyi geçsin geceler.

Papatyalar yerini kuru yapraklara bıraktı. Toprak kokusu dolacak artık ciğerlerimize yağmurun eşliğinde. Şemsiyeler açılır yakında, ıslak caddelerde buluruz belki birbirimizi yeniden. Sahi bu gece de karşılaşamadık değil mi? Neyse, sonbaharın tadıyla başka olur belki seni bulmak, sana doymak. İyi geceler hala elleri tutulamayan, adına şarkılar yazılan kayıp sevgili.

Kalbimin yalnızlığı ancak geceleri sona eriyor. Sen giriyorsun rüyalarıma, taht kuruyorsun oraya. İyi geceler diliyorum sevdiğim, iyi geceler sana.

Karanlık ve yalnız geçen gecelere inat bir yıldız gibi sürerim seni semaya. Aydınlatır hayalin karanlık gecelerimi. Ne yapalım ben de böyle avunurum. Sensiz geçen gecelere inat hayalinle uyurum.

Madem sen yoksun bu şehirde. Dolunaya bakar seni anarım. O yüzden her gece gökyüzüne bak sevgilim. Uzaklarda bir aşık senin adını söyler gökyüzüne bakarak her gece.

Telefonuma gelen bir tek mesaj beni mutlu ediyor o da senin iyi geceler dileyen mesajın oluyor.

Güzel kalbin üzülmesin. Her gece seni dualarında zikreden bir aşığın olduğunu bil güzel sevgilim.

Ne zaman yalnız hissetsen ve beni özlesen. Geceleri seni düşünen bir aşığın dünyanın bir ucunda yaşadığını bil sevgilim. İyi geceler.

Gecenin bana getirdiği senin hasretindir. Uykunun bana getirdiği senin düşlerindir. Gözlerimi sabaha açmanın bana getirdiği senin odamdaki izlerindir. Senin düşüncen olmadığı sürece benim fikrim hep biraz eksiktir.

Mesafeleri ölçmedim, mesafeleri yaşadım. Bunu her gece düşünüyorum, uyumadan önce mesafelerin içinde nefes almaya çalışıyorum. Senin bana olan uzaklığını gecenin içindeki sislerden içime çekiyorum. Günün ilk ışığını bekliyorum.

Saatimi senin gülen gözlerinin merkezine kuruyorum. Her sabah uyanınca gözlerinle gülümsersin ya bana, işte senin gözlerin benim saatimin akrep ve yelkovanında. Geceler elbet biter, ama cennet gülüşün hiç bitmesin.

İnsan kurduğu hayaller kadar büyükmüş. Benim kurduğum hayallerin, düşlerin içinde yalnız sen varsın sevgilim. Ayrı kaldığımız bu günlerde hep bunu düşünüyorum. Senin hayallerinle büyüyorum sabaha doğru.

Gece lambasını kapatıyorum şimdilik… Uykumdaki karanlığı aydınlatman için senin gözlerinin ışığını açıyorum yüreğime. Sabah olunca biliyorum ki, senin bilincimde bıraktığın izlerin hayat verecek bana.

Güneşin batmasını ve doğmasını engelleyemediler. Çünkü güneşin bir kudreti bulunuyordu. Ne zaman aydınlatacağını ve ne zaman karartacağını biliyordu. Senin sevginin beni, güneşten öte bu denli rengarenk bir yaşama sürüklemesi normal mi? Daha normali varsa, inan ki istemiyorum… Bu gecenin sabahında yine senin renklerinle uyanacağım.

“Sana dünyaları değişmem” derler ya… Bırak dünyaları, bütün gezegenler bir araya gelip evreni müjdelese, ben yine senin yanında olurum. Sen şimdi gecenin içindeki yıldızsın ya, ben sana bakan göz olurum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir