Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Eski sevgilinize gönderebileceğiniz kimi nefret dolu, kimi sitem dolu ve duygusal eski sevgiliye doğum günü mesajlarını sizler için hazırladık. Bu sayfa da beğendiğiniz mesajı seçerek eski sevgilinize doğum günü kutlaması olarak yollayabilirsiniz.

Sen benim içimdeki sevgiyi öyle bir öldürdün ki kıyamet kopsa bile dirilmeyecek. Ben olduğum sürece doğum günün böyle hep düşünceli geçecek.

Bir köpek bile giderken sahibine bir kere döner bakar. Sen onu bile yapamadın. Bu gün senin doğum günün doğduğun güne lanet olsun. Doğum günün zehir zıkkım olsun.

Yaşanan güzel günlerimiz hiç unutulmasın, yüzünden gülümsemeler, kalbinden huzur eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Bitmiş bir sevginin arkasından yas tutmadım ama eski sevgilimi de unutmadım. En güzel günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir zamanlar Allah’ım hiç bitmesin diye dua ettiğim günlere şimdi Allah’ım keşke hiç yaşamasaydım diye dua ediyorum. Doğum gününde beter ol sevgili.

Bitmiş bir aşktan kalbim kırılsa, yüreğim acılarla yanıp kül olsa da, delikanlıca eski sevgiliye doğum günü mesajı göndeririz.

Eski Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Benim hayatımdaki en anlamlı günlerdi seninle yaşadıklarım, ömrümün silinmeyecek en güzel hatıralarıdır. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın mutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun. Hayatın mutluluk ve neşe içerisinde geçsin. Yüzündeki gülümsemen eksin olmasın yeni yaşın iyi olsun.

İnsan dönüp dönüp eski günlerini özler mi diye soracak olursan. Evet özlüyormuş hem de çok özlüyormuş. Yaşanılan şeyler güzel olunca geçmişe her zaman özlem duyuluyor. Doğum günün kutlu olsun.

İnşallah beni bırakıp gittiğin gün benim yaşadıklarımı sende yaşarsın, dertten kafanı kaldıramazsın, yeni yaşında da mutlu olamazsın.

Artık sende benim herkesler gibi olmadığını anladın ama sevgili iş işten geçti çünkü sende artık benim için herkesler gibi oldun. Büyüklük bende kalsın dedim. Doğum gününü kutlayım.

Sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun, Mutluluk her zaman senin yanında olsun, seni ağlatanların hayatı solsun. Doğum günün kutlu olsun Gönül yaram.

Ben senden sonra öyle bir hale geldim ki ne seni unutabiliyorum, nede senin yerine başka birini sevebiliyorum. Unutmadım biliyorum bugün senin doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün, en kötü günün olsun, gözlerinden hep yaşlar dökülsün, mutluluğu hayal bile edemeyesin. Doğum günün zehir zıkkım olsun.

Ne zaman eski yaşadıklarım aklıma gelse ne güzel günlerdi o günler diyorum. Bu gün senin en güzel günün, doğum günün kutlu olsun.

Eski sevgiliye doğum günü mesajı nasıl olmalı diye düşünüp durdum. Beni yanlış anlar mı, yoksa eski günlerin hatırına mesajıma gülümser mi? Ama ne olursa olsun bu mesaj onun doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. Doğum günün kutlu olsun Ex Sevgili.

Seni öyle korkulu sevmiştim ki, her an birisi çıkacak seni benden koparacak korkusuyla sevmiştim. Ve korktuğum başıma geldi. Nice mutlu yıllara, yeni yaşın mutlu olsun.

Sen benim içimdeki sevgiyi öyle bir öldürdün ki kıyamet kopsa bile dirilmeyecek. Ben olduğum sürece doğum günün böyle hep düşünceli geçecek.

Sen bir zamanlar gönlümün ay ışığıydın, senden sonra ben hep karanlık kaldım. Doğum günün hep aklımda ve aklımda olacak. Mutlu yıllara

Sana bu mesajı doğum gününü kutlamak için göndermiyorum. Sana olan içimdeki nefreti kusmak için gönderiyorum. Hayatın boyunca hep mutsuz olursun inşallah.

Bir sebeptir ayrıldık ikimizde birbirimiz severken, şimdi ikimizde acı çekiyoruz. Sen başkasında beni, ben kendimde seni arıyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir