Etkileyici Geçmiş Olsun Mesajları ve Sözleri

Sevdiklerimize geçmiş olsun mesajı yollarken onların beğeneceği ve etkilenebileceği bir şekilde mesaj atmak isteriz. Biz de bunu düşünerek en güzel etkileyici geçmiş olsun mesajları ve etkileyici geçmiş olsun sözlerini sizler için hazırladık. Dilediğiniz geçmiş olsun mesajını seçerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Ellerimden güç al ve tekrar ayağa kalk diye karanlığın ortasında seslenip duruyorum sana. Şimdi duy sesimi ve gel bana doğru, çık kendini kilitlediğin o zindandan.

Zaman geçecek ve acılar dinecek. Bir gün tüm bunlar gülümseyerek anlattığın birer hikâyeye dönüşecek. Lütfen o zamana kadar sadece sakinleş ve şehrin sesini dinle, seni içinde bulunduğun karanlıktan çekip çıkaracak.

Tek yapman gereken yarına inanmak. Ellerimi tutmak, gözlerini kapatmak ve içinden bir şarkı söylemek… İnan bana zaman tüm acıyı alıp götürecek, geriye kalan külleri birlikte üfleyeceğiz.

Kocaman bir okyanusun ortasında gibisin çaresiz… Bu acıyla nasıl başa çıkılır bilmez bir haldesin. Korkuyorsun biliyorum, yapayalnız kalmış hissediyorsun. Ama bunların nasıl da kocaman bir yalan olduğunu fark edecek ve hayata yeniden döneceksin. İşte ben o zaman da burada olacağım.

Etkileyici Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş olsun herşeyim. Her güzel duyguların yaşandığı anları tekrar doya doya yaşayacağımız günlere döneceğiz. O gün umutlar ve neşeler bizim olacak. Seni çok seviyorum. Her öpüşümü bir şifa kabul et ve bir an önce yanımda ol.

Seninle birlikte yürüdük en zor yollarda ve yine işte bir engel daha… Hayat dedikleri tam olarak bu… Biz yine güçlü olacağız ve yine yarınlara inanacağız, yoksa nasıl doğar güneş yeni güne?

Hasta olsan bile gülümse. Hasta ya da sağlıklı gülmek sana herkesten çok yakışıyor. En kısa sürede iyileşmen ümidiyle!

Her gün daha iyiye gideceğini biliyorum. Çünkü sen her zaman zoru başarırsın. Geçmiş olsun!

Sohbetini, gülümsemeni, esprilerini kısaca her şeyini özledim. Bunu da atlatacaksın. Geçmiş olsun!

Sen her zaman benim yanımda oldun, hastalıkta ya da sağlıkta senin için her zaman burada olacağım. Geçmiş olsun!

En iyi arkadaşın seni çok özledi. Lütfen tedavine önem ver ve kısa sürede iyileş!

Acılarının zamanla küçülüp yok olduğu ve hatırlamak istemeyeceğimiz bir anıya dönüşeceği günlerin bir evvel gelmesini diliyorum. Kendini her zaman daha iyi hissetmen dileğiyle çok geçmiş olsun.

Hasta olduğun bu kötü günlerde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Her zaman senin yanında olduğumu hissetmeni istiyorum. Çabucak iyileş ve uzun süren o dedikodu dolu sohbetlerimize geri dönelim.

Eskiden senin asla hasta olmayan bir süper kahraman olarak düşünürdüm ama şimdi görüyorum sen de benim gibi bir insanmışsın. Bir an önce iyileşip aramıza dönmen dileğiyle geçmiş olsun.

Hastane yemekleri yiyeceğin için çok üzgünüm. Hastalığını atlatır atlamaz birlikte en sevdiğin yere gideceğiz söz veriyorum. Tekrardan çok geçmiş olsun ve bizleri daha fazla kendinden mahrum etme.

Umarım iyisindir canım arkadaşım, dünden daha güzel günlere birlikte inadına yürümek seninle daha güzel olacak… Geçmiş olsun…

Geçmiş olsun arkadaşım dualarım seninle umarım hemen ayağa kalkarsın.

Güçlü olmalısın ki ayakta durabilesin sabırlı olmalısın şifayı bulmalısın, geçmiş olsun deyip arkana bakmamalısın!

Dostum haberini aldığımda çok üzüldüm her zaman yanındayım bunu unutma geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar diliyorum.

Geçmiş olsun. Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz.

Sen değil, hastalık senden korksun. Acil şifalar canım sana.

Şifalar, güzellikler senin olsun canım arkadaşım. Çabuk düzelmen dileğiyle.

Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.

Etkileyici Geçmiş Olsun Özlü Sözler

Sağlığına hemen kavuşup aramıza tez amanda dönmen için hep dua ediyorum!

Çok geçmiş olsun güzel arkadaşım, yokluğunu arıyoruz. Allah acil şifalar versin, tez zamanda aramızda olursun inşallah!

Sen benim her zaman dostum arkadaşımsın, günü geldiğinde çok özel sırdaşımsın, geçmiş olsun duydum ki hastalanmışsın acil şifalar diliyorum sen benim kovsan da hiç vazgeçmeyeceğim canım arkadaşımsın.

Ölüm gelmedikten sonra vardır her derde deva sen güzel yüzünü asma geçer biter bu bela… Geçmiş olsun canıma…

Geçmiş olsun bir tanem bu günler de geçecek biz yine birlikte olacağız sadece inan güven günlerin geçeceğini bil hayatında.

Hayata hastayken bile güleceksin ki bu hastalıkta geçmiş olsun sen hep bizim yanımızda olacaksın ki hastalıklar bizden uzak olacak geçmiş olsun sevdiğim.

Hayat güzeldir paylaştıkça anılar tazedir geldikçe aklına o günleri yeniden yaşamak için inadına meydan oku hayata…Geçmiş olsun aşkım…

Hayatın bizlere sunduğu bu kadar güzel şey varken senin hasta yatağını seçmeni hiç yakıştıramadım. Seni oraya bağlayan mikroplardan kurtul ve yaşamı tekrardan keşfedelim. Geçmiş Olsun.

Umuyorum daha sağlıklı olacağın günleri yakın zamanda göreceğiz. Bu süreç içerisinde gücün ve mutluluğun her daim artsın ve kendini pozitif enerji ile doldur. Çünkü buna ihtiyacımız olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir