Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Sizler için hazırladığımız hiçbir yerde bulamayacağınız en güzel ve özel etkileyici iyi geceler sözleri ve etkileyici iyi geceler mesajlarını sitemizde bulabilirsiniz. Sizler de yorum kısmından en güzel mesajlarınızı yazarak bizlere destek olabilirsiniz.

Tatlı rüyalarında gör beni, gülüşlerinde sev beni ey sevgili. Her bir tatlı meltem esintisinde hatırla en güzel günlerimizi. Şimdi kapa o zeytin gözlerini. İyi geceler ey sevgili.

Gecenin karanlığı çökmüşse üzerine korkma sakın. Her gecenin bir sabahı, her sabah güneşle doğan yeni umutlar vardır elbet. Doğan güneşte buluşmak üzere, eyvallah. Kalbim sana, sen Allah’a emanet. İyi Geceler!

Sözler biter, gözler gider, saat geç olur, yatma vakti gelir. Hadi uyu narin bebeğim. En güzel geceler aşkımızın olsun.

Ayrı da olsak uzaklardan bir buse yolladım rüzgârın kanadıyla. Sen tatlı uykuna dalınca, sarıp sarmalayacak buseni bal yanağına konduracak. Geç kalma, uyu tatlı sevgili. Zira, çok özledim seni.

Denizin tuzlu kokusunda buldum seni. Deniz kokusunu her içime çekişimde kalbini kalbimde hissettim. Tatlı uykular deniz gözlüm.

Orman yeşili gözlerinde uykuya daldım ben. En tatlı hayalleri senin gözlerinde gördüm. Şimdi sıra sende nazende sevgilim. Benli rüyalara dalman dileğiyle.

En tatlı sabahlara uyanacağın en güzel düşlere uyuyacağın gecelerin olsun. Seni seviyorum.

Gecenin karanlığına sor beni, içtiğin kadehe, yediğin yemeğe sor bir de istersen. Neredesin sen dersen eğer ben senin gözlerinde tatlı hülyalara dalıyorum şimdi. Sana da tatlı rüyalar diliyorum.

Dertlerimi paylaşan, bana her daim zaman ayıran, yiyeceği lokmadan bana da ayıran can dost, Allah’ın rahmeti üzerine olsun, en hayırlı en güzel geceler senin olsun.

Günün zor geçti diye üzülme dostum. Kim bilebilir ki yarının bugünden daha hayırlı olmayacağını. Kim bilebilir ki Allah’ın mucizelerinin yarın üstüne yağmayacağını. Allah’a emanet ol, iyi geceler dostum.

Al yanak, bal dudak, hokka burun bebeğim. Ah ben annen seni nasıl da çok severim. İyi geceler benim güzel meleğim.

Senden uzakta nasıl güzel geçer gündüzüm gecem. Bu günler elbet saya saya biter. Senli rüyalara dalmak üzere benim mesai burada biter. Ee hadi iyi geceler.

Bir sonraki güne merhaba demek ve sana kavuşmak üzere iyi geceler benim tatlı bebeğim.

Gecenin hüznü vurmuşsa yüreğine, gözlerinin önüne beni, seni ve pembe panjurlu evimizi getir. Unutma o günler çok yakın. Şimdi kapa güzel gözlerini, iyi geceler sevgili.

Belki bu geceden daha güzel geçen gecelerin oldu. Şükret ve tevekkül et. Rabbimin kime ne sakladığını bilemezsin. Kun fe yekûn. Hayırlı geceler.

Canım arkadaşım, sen gideli koskoca 8 yıl oldu. Gidişinle dostsuz kaldım, yolsuz kaldım, susuz kaldım. Gittiğin yerde mutlu ol. En güzel geceler bizlerin olsun.

Yokluğunun ne olduğunu bilmiyorum ki. Ben her uyuduğumda seni görüyorum. Günde en az 7 saati seninle geçiriyorum. Canım babam seni seviyorum, iyi geceler.

An tatlı ağlamalarına uyandım hiç bıkmadan, en tatlı gülüşlerine kandım hiç usanmadan. Şimdi büyüdün koca adam oldun, oğul. En iyi geceler senin olsun, Rabbim hep yanında olsun.

Sensiz geçen gecelere sığınıyorum, sana kavuşacağım anın hasretiyle yanıyorum. Uyuyalım da bitsin bu hasret. İyi geceler.

Adımızı kumlara yazdık, deniz suları sildi. Her gözlerimi kapadığımda seni göreyim diye hayalini beynime kazıdım, sence gider mi? Deneyelim mi? İyi geceler ey peri.

Çocukların ay dedesi gökyüzüne çıkınca iyi geceler dökülür dudaklardan. Tatlı rüyalar masum kelebeler.

Masum minik bir kedi misali girdin hayatıma ve döndürdün beni bir baba aslana. Yavrularımla en güzel geceler ailemizin olsun.

Canlı bir pop müzik gibisin. Havalı, neşeli ve enerjik. Şimdi enerjini depolama zamanı iyi uykular sevdiceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir