Gönül Alma Sözleri ve Mesajları

Gönül alma sözleri ve mesajları sayfamızda sizler için hazırladık. Gönül almadan önce gönül kırmamak çok önemli. Yine de bir sevdiğinizin ister arkadaşınız olsun, ister sevgiliniz veya dostunuz olsun gönül alma sözleri yollayabilirsiniz. Sizlerde bildiğiniz en güzel gönül alma mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İnsanlar bazen istemeden karşı tarafı kırabilir ve incitebilir. Böyle durumlar da gönüllerini almak için bir cümle söz bile yeterli olabilir. Hiç durmadan sizler için hazırladığımız en güzel gönül alma sözlerine geçelim.

Gönül Alma Sözleri

Bazen istemeden de hata yapabiliyor insan, ama sen istersen bu konudaki kızgınlığın geçince hatalarımı telafi edebilirim.

Lütfen bu meseleyi bir anlığına bırakıp asıl amacımıza odaklanalım, kızgınlığının sebebini ancak bu şekilde ortadan kaldırabilirim.

Sen kolay kırılacak kolay kızdırılacak biri değilsin, belki de benim neden olduğum sorunlar senin biriktirmeni ve kızgın olmanı sağladı, eğer öyleyse beni affet.

Kızgınlık yapılan hatanın farkında olmadan değil farkında olarak yapılmasından kaynaklanır değil mi? Ben şu ana kadar hatalarımın farkında olmadım ama şu andan itibaren farkında olacağım.

İnsanın hayatta telafi edemeyeceği en kıymetli şeylerden biri zamandır, senin zamanını çaldığım için beni affet.

Bilmeni isterim ki, ben bu yola seni yarı yolda bırakmak için çıkmadım, kızgınlığını öfkeni arttırmak için de çıkmadım, seni sevdiğim için çıktım ve çok hata yaptım ama pişman olduğumu bilip rahatla olur mu?

Biliyorum bana kızgınsın, belki de kırgınsın sebep olduğum her durumdan çok pişman olduğumu unutma olur mu?

Yaptığım hatalardan dolayı bana kızmakta çok haklısın, senden affetmeni isteyemem ama senden pişmanlığımı anlamanı istiyorum.

Dünyada dürüstlük kadar daha öncelikli bir erdem yok, sen bana kızgın olmakta çok haklısın, bu nedenle beni affetmen çok önemli.

Seni sinirlendirmek, üzmek, kızdırmak benim en son isteyebileceğim şey ama işte insan en çok da sevdiği insanla imtihan oluyor ve en çok da en özendiği yerden kırılıyor değil mi?

Bana kızdığın konularda haklı olabilirsin, ama olayların asıl nedenini öğrenmeden beni yargılaman doğru mu?

İnsanın başına her şey geliyor ve senin bu konuda bana kızgın olmanı anlayabiliyorum fakat elimden de bir şey gelmiyor.

Sen bu hayatta her şeyin en iyisine ve en güzeline layıksın seni bir an dahi üzmek istemem.

Gönül Alma Mesajları

Bu dünyada en mutlu senin olmanı isterim canım arkadaşım.

Yıllarca berber gülüp beraber ağladık, birbirimizin her haline tanık olduk, artık senin ne düşündüğünü ben biliyorum sen de benim ne düşündüğümü biliyorsan söylediğim saçma sapan sözlere kırılmazsın değil mi?

Hayat inişli çıkışlı bir yol, ben seninle bu yolda yürümekten keyif alıyorum arkadaşım, arada sırada farkında olmayarak ayağına bastıysam beni affet.

Bazen korkularım ve endişelerim o kadar çok artıyor ki kırmak istemediğim en özel insanları dahi kırabiliyorum sen de bunlardan en özelisin canım arkadaşım.

Canım arkadaşım istemeden de olsa kendimi sana yanlış anlattığım için özür dilerim.

Senin kalbimi kırmayı hiç ister miyim sen benim en iyi dostumsun lütfen bir karar vermeden bunu unutma.

Bazen istemeden de olsa senin kalbini kırıyorum, ama sen benim kalbimi artık biliyorsun değil mi arkadaşım.

İnsanın dünyada dostu zamanı geldiğinde kendisi gibi olur, sana gelen bana gelsin arkadaşım seni üzdüysem beni affet ne olur.

Yanında her an kendim olduğum arkadaşım, kendimi bile kıran ben seni de istemeyerek kırıyorsam bunu dert edip üzülme olur mu? Hata sende değil bende.

Yaşadıklarım bana senin gibi bir dostu bir daha ömrümce bulamayacağımı gösterdi seni farkında olmadan bir şekilde kırıp incittiysem beni affet arkadaşım.

Sevgi bazen sevdiğinin hatalarıyla onu sevmekle olur, zamanla sevgi hatalarını sevdiğin için fark edip hata yapmamaya çalışmakla ilerler, sevgi her boyutta daha ileri derecede dikkat etmek demektir.

Düşünceli biri olabilirim ama senin sevgini yeterince fark edemediğim için beni affet sevgilim.

Gönül Alma Sözleri
Gönül Alma Sözleri

Gönül Alma

Bu zor günlerde yanında olamadığım için çok üzgünüm, bilmeni isterim ki şuan senin yanında olamadığımın hüznünü hiçbir zaman yok edemeyeceğim.

Sen benim bu hayattaki tek gerçeğimsin, dünyanın öbür ucuna da gitsen senin için çarpan kalbim bir an bile durmayacak.

Sana yaptıklarımın belki geri dönüşü yok zamanı geri alamıyorum ama seni kızdırdığım için çok pişmanım ve böyle bir şeyin bir daha hiç yaşanmayacağına söz veriyorum.

Her insan hata yapar, ama her insan affetmek ve meseleyi unutmak erdemini beceremez, sem bu erdemi yapabilir misin?

Kusurlarımı görmezden gel demiyorum, yalnızca düzeltmeme yardım et ve hatalarım ile değil de çabalarımla beni değerlendir olur mu?

Senle ikimiz iki ihtiyar gibi yan yana yaşlanalım öyle bir zaman gelsin ki ikimiz de artık ne olursa olsun birbirimize hiç kırılmayalım.

En güzel sözler ile kalbini almak isterdim ama seni anlatmaya sözler bile eksik kalıyor.

Yastığında bıraktığın hoş kokunu içime çeke çeke bitiriyorum, ne olur artık bana geri dön, bu sensiz geçen her gün bana iyi bir ders oldu sevgilim.

Yolda dinlediğim şarkıda seni söylüyor, izlediğim filmde sen varsın, sabah alarm sana uyandırıyor gece rüyamda senleyim, sen beni affedene kadar ben senin hayalinle olmaya devam edeceğim.

Evet, hata yapmış olabilirim, evet sözlerimde biraz ileri gitmiş olabilirim, ama bil ki kalbimin derinliklerinde seni sevmesem diğer insanlar gibi seni de umursamazdım.

Senden gittiğimi sanıyorsan yanılıyorsun, ben kendimden gitmeyi istedim ama yine dönüp dolaşıp sana geldim, artık bırak inadı sevgilim.

Sevdiklerimize Gönül Alma Sözleri

Farkında olmadan bana acı çektirsen de kalbimin seni ömrüm boyunca sevmeye yemini var, sevgilim beni affetsen de etmesen de benim senin aşkına mecburiyetim var.

Seni o kadar çok seviyorum ki gülüşün güneşim, senin üzüntün fırtınam olur sevdiğim, gözlerinin ışığını hiç isteyerek söndürür müyüm?

Suratını asma bana, senin gülüşün ömrüme baharı getiriyor bu kalp senin varlığını hissetmeden atmak istemiyor.

Senden af dilemek değil beni üzen sana af dilemek için hata yapmak sevgilim.

Gözlerinde mutluluğu göremedikten sonra ne anlamı var bu hayatı sensiz yaşamanın ne anlamı var sensiz varlığın ne anlamı kalır kalabalığın.

Denizlerin en dibi gibisin sevgilim beni en derinde dünyanın en nadide güzelliklerine çekiyorsun, istemeden de olsa çırpınışlarım senden değil seni kaybetme korkusundan bir tanem.

Hayat demlenmiş bir çay gibi senle olunca sen yokken yalnızca geriye kaynamış su kalıyor sevgilim, beni sensiz bırakma.

Gül dalında güzel sen de benim yanımda güzelsin, senin için yaptığım tüm kıskançlıkları bağışla olur mu, anlamaya çalış sevgilim sensiz nefes alamıyorum.

Şuan her neredeysen bil ki kalbim her zaman sana akıyor, beni sana sürükleyen bir bağla bağlıyım sevgilim, seni üzdüysem özür dilerim.

Sana yaptığım tüm hataları beni biraz sevdiysen affedebilir misin?

Sevgilim seni istemeden üzdüysem seni bilmeden kırdıysam senin beni cezalandırmana gerek yok önce ben kendimi cezalandıracağım.

Senin için aldığım küçük hediyemi senden bağışlanmama işaret olarak almanı istiyorum seni seviyorum.

Yüreğimde senin farklı bir yerin var bil ki senin incinmen beni çok daha fazla yaralar.

Sevgilim senin gözünden benim hatam sebebiyle dökülecek küçük bir damla yaş benim aklıma kazılmaz mı sanıyorsun, beni affetmen için ne yapabilirim?

Ben sana hata yaparsam hiç affedememem kendimi.

Senin neşeli ve içten sesini duymadan güne nasıl başlarım, beni sensiz bırakma aşkım.

Bir yorum Sizinkini ekleyin
  1. Seni kırmak hayatta yapacağım belki en son şeydi. Tekrar dan çok özür dilerim. Bir daha olmayacağını bilmelisin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir