Hafta Sonu Sözleri ve Hafta Sonu Mesajları

Her hafta sonu bizler için dinlenme vaktidir. Bizler de sizler için sayfamızda sevdiklerinize ve dostlarınıza gönderebileceğiniz en güzel hafta sonu mesajları ve hafta sonu sözlerini hazırladık. Daha güzel hafta sonu mesajlarını sizler için hazırlayabilmemiz için sizde yorum kısmından bizlerle hafta sonu sözleri paylaşabilirsiniz.

İşte sizler için hazırladığımız birbirinden güzel hafta sonu sözleri ve mesajları;

Mutlu ve güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

Yorgun bir haftayı geride bıraktık, en güzel mutlu ve harika bir hafta sonu dilerim.

Huzurlu hafta sonları dileğimle.

Ne çok ihtiyacımız var dinlenmeye. Bu hafta sonuna ve tatile, huzura ve mutlu olmaya. Mutlu tatiller dostlar.

Yeni doğan gün güzellikleri de beraberinde getirsin. Barışı, sevgiyi, dostluğu, dostça yasamayı Mutlu hafta sonları dostlar.

Üç günlük dünyanın fani yolcuları! Hepinize mutlu hafta sonları dileklerimle.

Hafta sonunun özeti: Cuma, olay! Cumartesi, bugün ne yapsam? Pazar, bugün bir şeyler yapayım bari. Pazartesi, keşke dün bir şeyler yapsaydım.

Hafta sonu geldi diye sevindiniz. Sevindiniz de ne oldu. Bak pazartesi geldi ne yapacaksınız alarmı yine sabahın körüne kuracaksınız. Yazık, ne çektiniz be!

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep sen varsın bebeğim yaşarcasına mutlu huzurlu hafta sonu dilerim bir tanem.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde mutlu huzurlu hafta sonu dilerim sevgilim.

Bu hafta sonu, mutluluk yağmurları üzerinize yağsın. Kalbiniz mutluluk, aşk ve sevgiyle dolsun. Her şey ama her şey gönlünüzce olsun. Mutlu bir hafta sonları.

Tüm olumsuz yorgunluklara inat, bu cumartesi hepinize. Bolca teselli ve güç veren, yüreğimizi hafifleten, yüzümüzü güldüren, güneşli, güzel dostça sevgi ve umut dolu huzur ve mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Mutlu hafta sonları dilerim.

En Güzel Hafta Sonu Sözleri

Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.

Günaydın hafta sonu; hayatınızdan renk, gönlünüzden umut ve yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın hepinize mutlu, huzurlu ve neşeli hafta sonları arkadaşlar.

Bir hafta içi yoğunluyla başlar her güzel gün, gün güzel olunca umut da özel olur Umutlarınızın sevgiyle, barışa, huzura cevap bulacağı bir cumartesiye, selam olsun. Gelecek hafta sonuna. Mutlu akşamlar. Neşeli ve huzurlu hafta sonları geçirmek dileğiyle aşkım.

Öncelikle dinlenmek için güzel bir uyku çekilmeli ve insan kendine iyi gelen her şeyi yapmaya devam etmeli. Çünkü hafta içlerinin yoğunluğundan insan bazen kendinden de uzaklaşabilir ama hafta sonları bu eksiklikleri gidermek için vardır.

Yine hafta sonu oldu ve bunun en sevdiğim yanı; tüm ailem evimde ve benim yanımda. İşte sırf bunun için bile hafta sonunun yeri sonsuza dek benim için çok daha farklı ev çok daha ayrı olacak.

Artık bu günlerin, bu yorgunlukların geçmesi ile hafta sonunun gelmesi de daha yakındır. Yani insanların her şeyi daha pembe gördüğü ve daha da iyileştiği günler yaklaşmakta.

İnsanlar, sevdikleri ile vakit geçirerek olduklarından daha iyi ve de daha mutlu olabilirler. Ve ayrıca bu insanların hayata daha sıkı bağlanmasını ve olduklarından da daha motive çalışmalarına imkan sağlar. Bunun için hafta sonunuzu iyi bir şekilde değerlendirmenizi dilerim.

Günlerinizin çok güzel geçmesini dilerim ve de hafta sonunuz da bu güzellikten faydalansın. Çünkü her güzel gün de güzel bir tatile ve daha mutlu bir insana dönüşür.

Hafta Sonu Mesajları

Bu gidişle ne sen tekrardan bana dönüp geleceksin ne de bu cumanın ardından güzel bir hafta sonu gelecek. Çünkü ben beklemekten en sonunda yılıp vazgeçeceğim ve gelen yeni günleri bile ben göremeyeceğim.

Hafta sonunuzun güzel geçmesini ve yalnız dudaklarınız değil kalbinizin de tebessüm etmesini en içten dileklerim ile isterim. Mutlu hafta sonları herkes için.

Sevdikleriniz ile bol bol vakit geçirdiğiniz ayrıca kendinize de uzun uzun zaman ayırdığınız güzel bir hafta sonu geçirmenizi dilerim.

İyi değerlendirilen bir hafta sonu koca bir tatile benzer. Çünkü kaliteli geçirilen her dakika aslında insana inanılamayacak kadar fazla katkıda bulunur.

İyi bir hafta sonu geçirmek için insan öncelikle tüm hafta içi yoğunluğu yüzünden ertelediği işlerini bitirmelidir. Öncelikli işler bittikten sonra işin keyfi kısmına geçilir ve insan kendi ile ilgilendiği sürece yeni bir haftaya da daha hazır hale gelir.

Aslında herkes sürekli ve hızlı bir tempoda çalıştığı sürece veriminin düştüğünü fark eder. Bunun için de hafta sonları büyük birer şans ve de imkandır herkes için. İyi bir şekilde değerlendirildiği sürece hafta sonları tüm çalışanların hem verimini hem de motivasyonunu hızla arttırır.

Hafta sonu demek aslında dinlenmek ve de hayata ufak bi mola vermek demektir. Bunun için hafta sonunuzu en iyi şekilde değerlendirmenizi ve güzel bir mola vermenizi en içten dileklerim ile dilerim.

Herkesin heyecanla ve merakla beklediği hafta sonu en güzel şekilde değerlendirildiği sürece daha da güzel olur ve bizlere iyi gelir.

Keyifli ve huzurlu bir hafta sonu geçirmenizi en içten dileklerimle temenni ederim.

Haftanın tüm yorgunluğunu atabileceğiniz bir hafta sonu olmasını dilerim.

Huzurlu ve de sevdikleriniz ile bol bol zaman geçirdiğiniz bir hafta sonu geçirirsiniz dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir