Halaya İyi Geceler Mesajları

Halanıza gönderebileceğiniz en güzel halaya iyi geceler sözleri ve mesajları.

Huzurlu, mutlu uykular dileğimle. İyi geceler halacığım.

Benim için hala demek fedakârlık, sevgi, mutluluk, yaşam dolu, yüreği sevgiyle çarpan demektir. İyi geceler halacığım.

Canım halam sen yaşadığın sürece benim en çok sevdiğim, ömrüme ömür katan halam olacaksın. Seni çok seviyorum halacığım. İyi geceler.

Benim senin gibi bir halam olduğu için çok şanslıyım. Herkese nasip olmaz senin gibi bir hala. İyi ki varsın canım halam. Tatlı uykular.

İyi geceler dilerim halacığım. Yanaklarından öpüyorum.

Yıllar geçse de, her şey değişse de değişmeyen tek şey var o da sana olan sevgimdir halacığım. Seni çok seviyorum. Tatlı uykular.

Senin kaderinde hep mutluluk olsun, yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın. Eğer bir gün ağlarsan oda çok gülmekten olsun. İyi geceler halacığım.

Sen ne kadar uzakta da olsan kalbim her zaman seninle, uzaklık küçük olan sevgileri azaltırken, büyük olanları yüceltirmiş halam aynen sana olan sevgimin hep arttığı gibi. Tatlı uykular halacığım.

Bu mesaj dünyanın en tatlı halasına gönderilmiştir. Yükü sevgi yüküyle yüklenmiştir. Okuyan kişide mutluluk ve sevgi duyguları uyandırır. İyi geceler halacığım.

Bir anne misali yaklaştın, derdimle sorunumla ilgilendin, en zor anlarımda yanımda olup kanat açtın için teşekkürler halacığım. İyi geceler.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. İyi geceler halam.

Rabbim huzurlu ve güzel uykular nasip etsin, sabahın hayırlı ve mutlu olsun. İyi geceler halacığım.

Sen benim her zaman koruyan kollayanım oldun, ne zaman başım sıkışsa hiç düşünmeden yardımıma koştun. İyi ki varsın canım halam. İyi geceler

Biz seninle hala yeğen değil de iki arkadaş gibiyiz. Sen benim sıralarımı paylaştığım güzel arkadaşım canım halamsın. İyi geceler halam.

Bazen insan sevdiklerinin yanında olmasını istiyor onula konuşmak, dertleşmek istiyor. Ama olmuyor elin kolun bağlı sadece düşünüyorsun. Seni çok özledim güzel halam iyi geceler.

Ben yatıyordum içimden halama iyi geceler demek geldi. İyi geceler halacığım.

Yüce Mevla’m sana her şeyin en hayırlısını ve en güzelini nasip etsin, geçmiş günlerini unuttursun. Ömrünün geri kalanı huzur ve mutluluk içinde geçsin. İyi geceler canım halam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir